Lustra do monitoringu

Lustra wzmacniają ochronę przeciwkradzieżową!

Lustra do monitoringu sklepu to uzupełnienie przeciwkradzieżowe dla systemu kamer. Niestety monitoring sklepu nie pozwala na skuteczną obserwację miejsc za regałami. Poza tym kamery nie są w stanie uchwycić tego, co robi klient odwrócony plecami. Dlatego firma Top Group proponuje Państwu lustra kontrolne francuskiego producenta Vialux. Wykonane zostały z materiału POLYMIR, co sprawia, że lustra są lekkie, wytrzymałe, nietłukące. Zakupując lustra Vialux otrzymują Państwo 3 letnią gwarancję.

Lustro do monitorowania sklepu pozwoli na lepszą obserwację powierzchni handlowej w sposób dyskretny, Dzięki zastosowaniu czerwonej ramy lustro jest widoczne i łatwe w lokalizacji przez kamerę. Pozwala kamerze na odwzorowanie idealnego obrazu na ekran wideo. Lustro do obserwacji wspomaga kamery rejestrujące wszystko, co dzieje się w sklepie.

 

Systemy monitoringu nie umożliwiają skutecznego nadzoru miejsc znajdujących się za regałami; nie ukazują również tego, co robi klient odwrócony plecami do kamery. (1)

Lustra powinny byc umieszczone w takim miejscu, aby umożliwić kamerze zarejestrowanie obrazu z niewidocznych miejsc.(2) (3)

Dzięki wypukłości, optymalnej średnicy oraz czerwonej obwódce, lustra tego typu sa łatwo lokalizowane przez kamerę, która przekazuje idealny obraz na ekran systemu wideo.Lustra wewnętrzne!!!

lustro do monitoringu producent
 
Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustralustro do monitoringu cena
Nr kat.
ok.7 do 15*ø 700167
* w zależności od stanu technicznego kamery
 lustro do monitoringu cennik

 VIALUX® – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z matieriału POLYMIR nietłukących!!

lustra do monitoringu

 

monitoring - lustra

 

Ruchomy uchwyt umożliwia ustawienie luster pod dowolnym kątem


Lustra od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.