Strona główna » Lustra drogowe » Lustra drogowe Cyklomir

Lustra na ścieżki rowerowe

Producent luster drogowych oferuje nowoczesne nietłukące lustro- CYCLOMIR, zaprojektowane, aby zmniejszyć liczbę wypadków z udziałem rowerzystów, motocyklistów.

Lustra drogowe na ścieżki rowerowe CYKLOMIR dzięki swojej funkcjonalności, znacznie zwiększają widoczność pojazdów jednośladowych na skrzyżowaniach i tym samym zapobiegają niebezpiecznym kolizjom drogowym. Kierowcy ciężarówek, autobusów z trudem dostrzegają pojazdy jednośladowe znajdujące się na ich wysokości i stanowią szczególne zagrożenie przy skrętach w prawo. 

Dodatkowo na lustrze drogowym został umieszczony znak graficzny w postaci roweru, bezpośrednio na lustrze drogowym, przypominając kierowcom o konieczności używania lustra.

Lustra drogowe okrągłe dostępne w 2 kolorach ram: niebieskiej i czarnej.

 

Lustra drogowe na ścieżki rowerowe Cyklomir dostarczane są z kompletem specjalnych uchwytów do zamontowania na słupie o dowolnej średnicy przy pomocy metalowej opaski zaciskowej.

ProduktyNr kat.
Cyclomir czarny901 CYCL
Cyclomir niebieskiB515 CYCL

TopGroup (VIALUX) – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z materiału POLYMIR nietłukących!!

 

Lustra od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.