Strona główna » Lustra drogowe » Lustra drogowe akrylowe – TopLustra.pl

Lustra drogowe akrylowe

Zapewniamy bezpieczeństwo na drogach, skrzyżowaniach dzięki naszym lustro drogowym. Jako producent luster drogowych TopGroup oferuje lustra panoramiczne z biało-czerwoną ramą.

Lustra są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i dopuszczone do użytku na drogach publicznych.

Akrylowe lustra drogowe dostępne w kilku rozmiarach w wersji jako lustra drogowe okrągłe lub lustra drogowe prostokątne.

Dane techniczne:

lustro drogowe akrylowe

  • lustro drogowe okrągłe U-18a
  • lustro drogowe prostokątne U-18b
  • lustro drogowe odporne na działanie warunków atmosferycznych
  • lustro akrylowe posiada białą ramę z czerwonymi elementami odblaskowymi
  • biała rama lustra drogowego została wykonana z tworzywa stabilizowanego UV
  • nasze lustro drogowe akrylowe dostarczamy z uchwytem do montażu do  okrągłych słupków 
  • lustro drogowe akrylowe posiada uchwyt dający możliwość regulacji kąta nachylenia
  • lustro drogowe akrylowe posiada gwarancję 36 miesięcy

Dostępne wymiary luster drogowych:

Maksymalna odległość między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra Rodzaj Nr kat.
ok. 9 Ø 500 mm U18-a 545A
ok. 11 Ø 600 mm U18-a 546A
ok. 15 Ø 700 mm U18-a 547A
ok. 20 Ø 800 mm U18-a 548A
ok. 25 Ø  900 mm U18-a 549A
ok. 9 600 x 400 mm U18-b 554A
ok. 20 800 x 600 mm U18-b 556A
ok. 30 1000 x 800 mm U18-b 558A

Cennik Luster Drogowych Akrylowych, U18-A I U18-B – Sklep, Producent TopGroup

Lustro drogowe akrylowe powstało po to, aby zapewniać Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa na drodze – i to w każdych warunkach. Dzięki ramie z biało-czerwonymi elementami odblaskowymi, lustra są dobrze widoczne z daleka nawet podczas niepogody. Tym samym ułatwiają kontrolę sytuacji wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

Nasze lustra drogowe akrylowe świetnie spełniają swoją funkcję nie tylko na skrzyżowaniach dróg publicznych, ale także na drogach osiedlowych, przy bramach wjazdowych oraz na parkingach.

Oddajemy do Państwa dyspozycji tanie lustra drogowe z akrylu, które jednocześnie charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wszystkie lustra zostały wyposażone w bezawaryjne elementy konstrukcji.

Nasze lustra posiadają wysokogatunkowe części optyczne, gwarantujące wyrazisty obraz bez żadnych deformacji. Tafla zwierciadła jest odporna na działanie szkodliwych promieni UV, dzięki czemu nie mętnieje i nie płowieje. Lustro może być więc długotrwale narażone na słońce, a i tak zapewni Państwu bardzo dobrą widoczność na drodze.

Każde lustro drogowe akrylowe naszej produkcji wyróżnia się także wytrzymałą, biało-czerwoną ramą. Dzięki powłoce ochronnej, rama również nie jest podatna na działanie promieni słonecznych. W efekcie nie żółknie i nie pęka pod wpływem silnego nasłonecznienia, zachowując swój wyrazisty wygląd.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno lustro drogowe okrągłe, jak i prostokątne. Oba modele gwarantują najwyższą jakość obserwacji i ułatwiają poruszanie się po drogach publicznych. Tafla luster posiada wypukłość pod kątem 90 stopni, która sprawdza się na skrzyżowaniach, gdzie użytkownicy ruchu poruszają się z dwóch różnych kierunków.

W przypadku luster drogowych akrylowych o okrągłym kształcie, proponujemy Państwu warianty w dwóch rozmiarach, aby łatwiej udało się je dostosować do wymogów terenu:

  • Lustro drogowe 600mm z akrylu to wariant, który powinien zostać zamontowany w maksymalnej odległości 11 metrów od użytkownika. Dzięki temu umożliwi precyzyjną obserwację skrzyżowania i wyższy poziom kontroli.

  • Lustro drogowe 800mm akrylowe jest modelem o nieco większej średnicy. Z uwagi na dostępne pole widzenia, lustro należy zamontować nie dalej niż 20 metrów od użytkownika.

Jako doświadczony producent, oferujemy Państwu lustro drogowe okrągłe oraz prostokątne do samodzielnego montażu. W każdym zestawie znajduje się regulowany uchwyt, który pozwala przytwierdzić lustro do okrągłego słupka lub ściany przy zakupie dodatkowego uchwytu. Dostępne mocowanie pozwala precyzyjnie ustawić taflę lustra i wyregulować kąt jej nachylenia.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty na solidne i bezawaryjne lustro drogowe Cena produktu zależy od wybranego modelu (m.in. od rozmiaru, kształtu) i idzie w parze z oferowaną jakością. Dodatkowo, dbając o Państwa bezpieczeństwo, wszystkie produkty z akrylu sprzedajemy z 36-miesięczną gwarancją producenta.