Strona główna » Lustra drogowe » Lustra drogowe do kontroli dwóch kierunków – TopLustra.pl

Lustra drogowe do kontroli dwóch kierunków

Lustra drogowe tworzone są przede wszystkim po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, ale nie tylko. Chodzi o poprawę warunków na parkingach, skrzyżowaniach i wyjazdach, szczególnie tych skomplikowanych. Lustra drogowe do kontroli 2 kierunków mają na celu eliminację martwych punktów. Wszystkie lustra na drogach czy lustra na przystankach od producenta TopGroup są nietłukące, co jest dzisiaj raczej niespotykane. Poza tym charakteryzują się odpornością na zarysowania. Wszystko dzięki wykonaniu ich z materiałów typu POLYMIR lub P.A.S.

Lustra do kontroli 2 kierunków stosowane są nie tylko na drogach, ale także na terenach budowy w celu poprawienia bezpieczeństwa. Używane są także w magazynach i halach produkcyjnych.

Lustra drogowe zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (Dz. U. nr 220, poz. 2181 z dnia 23 grudnia 2003 r.)

Lustra drogowe producenta TopGroup do kontroli dwóch kierunków

Są przede wszystkim nietłukące, co wyróżnia je spośród innych oferowanych na rynku luster drogowych. Są również odporne na zarysowania dzięki wykonaniu z materiałów POLYMIR lub P.A.S.

Czerwono-białe obramowanie luster drogowych zgodne jest z europejskimi normami CE 92/58, dotyczącymi warunków bezpieczeństwa pracy. 

  • lustro drogowe odporne na działanie warunków atmosferycznych
  • rama z termoplastycznej żywicy jest po obróbce przeciwko promieniom UV aby zapobiec pęknięciom i żółknięciu
  • czerwone taśmy odblaskowe są trwałe i wysokiej jakości
  • ramy luster Polymir/PAS o średnicy 800 i 900 mm są wykonane z ABS/PMMA
  • nasze lustro drogowe dostarczamy z uchwytem do montażu do ściany, okrągłych słupków Ø 60 do 90 mm oraz słupków prostokątnych o wymiarach 60 x 80 mm lub 80 x 80 mm
  • lustro drogowe posiada uchwyt ocynkowany i dający możliwość regulacji kąta nachylenia
  • uchwyty testowane i certyfikowane na wytrzymałość przy prędkości wiatru do 183 km/h

Dostępne w ofercie lustra drogowe:

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary
lustra (mm)
Wymiary
ramy (mm)

Polymir gwarancjaNr kat.

PAS gwarancjaNr kat.

ok. 9 – U-18b600 x 400680 x 500554956
ok. 11 – U-18aØ 600Ø 750546946
ok. 20 – U-18b800 x 600950 x 750556958
ok. 20 – U-18aØ 800Ø 960548948
ok. 25 – U-18aØ 900Ø 1100549949
ok. 30 – U-18b1000 x 8001150 x 9505589510

W ofercie także:  LUSTRA DROGOWE Z CIENKĄ RAMĄ BIAŁO-CZERWONĄ

Lustra drogowe TopGroup (VIALUX) – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z matieriału POLYMIR nietłukących!!

Jeżeli chcesz zamówić bezpłatny katalog i cennik na lustra drogowe prosimy o kontakt.

Lustra od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Lustro drogowe do kontroli 2 kierunków to niezbędny element na jezdni, skrzyżowaniach, przystankach i parkingach, przy wjazdach na posesję oraz na terenach przemysłowych. Dlaczego? Lustro drogowe nietłukące gwarantuje kontrolę sytuacji i poprawia bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, eliminując martwe punkty na drodze.

Jako doświadczony producent luster drogowych, oddajemy do Państwa dyspozycji lustra drogowe nietłukące, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo niezależnie od warunków.

Oferujemy lustra drogowe do kontroli 2 kierunków wykonane z Polymiru, które są nietłukące, wytrzymałe, nieodkształcalne i w pełni odporne na uderzenia oraz na promieniowanie UV. Dzięki temu produkty zapewniają długą żywotność luster, a co najważniejsze – przejrzysty obraz bez żadnych deformacji.

Proponujemy także
nietłukące lustra drogowe 2 kierunki z materiału P.A.S., które posiadają te same właściwości, co lustra z Polymiru, a dodatkowo zostały wyposażone w specjalną powłokę antystatyczną i zabezpieczającą przed zarysowaniem. Dzięki temu nasze lustra są jeszcze bardziej trwałe i mogą służyć przez lata.

Wszystkie lustra drogowe nietłukące z naszej oferty cechuje również duża wytrzymałość na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Produkty doskonale spełniają swoją funkcję zarówno narażone na kontakt z promieniami słonecznymi, jak i wystawione na działanie deszczu czy wiatru.

Pośród dostępnych luster do kontroli 2 kierunków, oferujemy lustro drogowe prostokątne o szerokim polu widzenia. Produkt posiada białą ramę z czerwonymi odblaskowymi taśmami, dzięki czemu całość jest doskonale widoczna z daleka, nawet przy złej pogodzie.

Ramy luster posiadają ochronę przeciw działaniu promieniowania UV. Dzięki temu uda się uniknąć żółknięcia oraz pękania w wyniku silnego nasłonecznienia. Lustra drogowe nietłukące wyróżniają się więc nie tylko niezmienionym działaniem, ale też świetnym wyglądem przez długi czas.

Dostępne lustra drogowe prostokątne dzięki swojej wypukłości gwarantują widoczność pod kątem 90 stopni. Tego rodzaju modele umożliwiają kontrolę skrzyżowań, na których użytkownicy poruszają się z dwóch różnych kierunków. Świetnie sprawdzają się więc nie tylko na skrzyżowaniach, ale także m.in. w dużych magazynach, halach produkcyjnych oraz na terenach budowy.

Oferujemy Państwu lustra drogowe do kontroli 2 kierunków, które uda się samodzielnie zamontować w dowolnie wybranym miejscu. W zestawie znajdują się uchwyty ze stali ocynkowanej ogniowo do mocowania na ścianie lub słupie, umożliwiające precyzyjne regulowanie ustawienia lustra, aby dopasować je do okoliczności.

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na lustro drogowe prostokątne, czy na model okrągły, otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości. Nasze lustra są bezawaryjne, wytrzymałe, a przede wszystkim – gwarantują bezpieczeństwo i pełną kontrolę sytuacji wszystkim użytkownikom ruchu!