Strona główna » Lustra drogowe » Lustra do kontroli trzech kierunków – Toplustra.pl

Lustra do kontroli trzech kierunków

Lustra drogowe od producenta TopGroup są przede wszystkim nietłukące, co wyróżnia je spośród innych oferowanych na rynku luster drogowych. Są również odporne na zarysowania dzięki wykonaniu z materiału P.A.S. Lustra drogowe do kontroli 3 kierunków czyli lustra z biało-czerwoną ramą, które obsługują na skrzyżowaniu lewą i prawą stronę. Lustra drogowe 3 kierunkowe stworzone są dla skrzyżowań „w kształcie litery T”.

Kontrola trzech kierunków

Lustra drogowe – ich czerwono-białe obramowanie zgodne jest z europejskimi normami CE 92/58, dotyczącymi warunków bezpieczeństwa pracy. Zapewniamy najlepsze parametry ostrości obrazu. Cena na lustra drgowe uzależniona jest od zastosowanego materiału i wielkości lustra.

Dostępne w ofercie lustra drogowe do kontroli 3 kierunków:

Maksymalna odległość między użytkownikiem a lustrem (m)Wymiary lustraWymiary ramy

PAS gwarancjaNr kat.

ok. 8800 x 400900 x 5009180
ok. 10900 x 4501050 x 6009195

Sprawdź ofertę na lustra 3 kierunkowe na drogi wewnętrzne bez konieczności stosowania ramek biało-czerwonych: LUSTRA 3 KIERUNKOWE

Lustra od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Lustro drogowe do kontroli 3 kierunków powstało po to, aby zagwarantować Państwu kontrolę sytuacji w każdych warunkach. Nasze lustra pozwalają wyeliminować martwe punkty, dzięki czemu poprawiają bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu na skrzyżowaniach “w kształcie litery T”.

Lustra drogowe wypukłe naszej produkcji doskonale sprawdzą się nie tylko na skrzyżowaniach dróg, ale także m.in. na parkingach, na terenach budowy i przy bramach wjazdowych. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie potrzebna jest obserwacja uczestników ruchu z trzech różnych stron.

Oferujemy Państwu lustra drogowe wypukłe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nasze produkty nie tłuką się i gwarantują najlepszą ostrość obrazu. Tym samym zapewniają maksymalną kontrolę na drodze i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nietłukące lustra drogowe 3 kierunki wyprodukowane z wzbogaconego Polymiru czyli materiału P.A.S. Tego rodzaju modele są praktyczne, niepodatne na odkształcenia i bardzo solidne. Wyróżniają się odpornością na uderzenia, a także na promieniowanie UV, dzięki czemu gwarantują przejrzysty i niczym niezakłócony obraz przez długi czas.

W naszej ofercie posiadamy lustra drogowe do kontroli 3 kierunków wykonane właśnie z materiału P.A.S. – oprócz właściwości luster drogowych z Polymiru – zostały wzbogacone o specjalną powłokę antystatyczną, która dodatkowo zabezpiecza lustro przed zarysowaniem. W efekcie lustra są bezawaryjne i odporne na działanie czasu.

Każde
lustro drogowe wypukłe z tej kategorii spełni swoją funkcję niezależnie od sytuacji. Jako doświadczony producent luster drogowych, dostarczamy Państwu modele w pełni zabezpieczone na wypadek zmiennych warunków atmosferycznych. Lustra nie ulegają zmętnieniu po długiej ekspozycji na słońce. Nie straszna jest im także wietrzna lub deszczowa pogoda.

Wszystkie dostępne lustra drogowe do kontroli 3 kierunków gwarantują szerokie pole widzenia. Dzięki temu, że cechują się specjalną wypukłością, pozwalają na uzyskanie widoczności pod kątem 180 stopni. W efekcie zyskają Państwo możliwość dokładnej obserwacji skrzyżowań dróg, na których uczestnicy poruszają się z trzech stron.

Lustra drogowe wypukłe są doskonale widoczne nawet z daleka. Aby było to możliwe, produkty zostały wykończone białą ramą z czerwonymi odblaskowymi taśmami. Rama – podobnie jak tafla lustra – jest odporna na działanie promieni UV, dzięki czemu nie żółknie i nie pęka, nawet mimo ekspozycji na silne nasłonecznienie.

Nietłukące lustra drogowe 3 kierunki są dostępne w dwóch rozmiarach. Przy wyborze wielkości produktu warto wziąć pod uwagę miejsce montażu. W przypadku luster drogowych o wymiarach 800 x 400 maksymalna odległość między użytkownikiem a lustrem powinna wynosić max 8 metrów, podczas gdy przy modelach 900 x 450 – jest to max 10 metrów.

Jako doświadczony producent luster drogowych, oferujemy Państwu wyłącznie praktyczne produkty, które nadają się do samodzielnego montażu. Do luster drogowych wypukłych dołączamy uchwyty ze stali ocynkowanej ogniowo. Dzięki temu lustra można bez trudu zamontować na ścianie lub do słupów i dowolnie wyregulować ich ustawienie.