Strona główna » Lustra drogowe » Lustra drogowe garażowe i parkingowe – Toplustra.pl

Lustra garażowe i parkingowe

Lustra garażowe i parkingowe lustra garażowe montuje się głównie przy wyjazdach z parkingu albo garażu. Wszystko po to, by zmniejszyć do minimum wszelkie zagrożenia, które wynikają z ograniczonej widoczności. Wówczas można zastosować lustro garażowe, które jest bardzo prostym, ekonomicznym oraz praktycznym rozwiązaniem. Ważne jest jednak, aby zastosować odpowiednią odległość pomiędzy kierowcą a lustrem. Powinna ona wynosić około 2 metry. Lustra do parkowania przydają się szczególnie wtedy, kiedy trzeba zaparkować samochód na dosyć ograniczonej powierzchni.

Lustra parkingowe przydają się także wtedy, kiedy widoczność nie jest zbyt dobra. Znacznie poprawiają komfort parkowania i zmniejszają jakiekolwiek ryzyko zderzenia się z innym pojazdem. Lustra na parkingi zyskują coraz większą popularność. Ich ruchome uchwyty pozwalają na postawienie luster pod dowolnym kątem. Wszystkie lustra otrzymuje się razem z kompletem uchwytów, które potrzebne są do tego by przymocować je do ścian oraz sufitów.

Lustra montowane przy wyjazdach z garażu czy parkingu zmniejszają zagrożenie wynikające z ograniczonej widoczności.

Lustra garażowe

proste i ekonomiczne rozwiązanie w przypadku, kiedy zastosowanie lustra drogowego jest niemożliwe. odległość między kierowcą a lustrem powinna wynosić ok. 2 m.

Lustra parkingowe

Lustra te ułatwiają parkowanie samochodów na ograniczonej powierzchni.

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra

Polymir gwarancja

Nr kat.

ok. 2Ø 300103 ESP

Dodatkowo:

Ruchomy uchwyt umożliwia stawienie lustra pod dowolnym kątem. Lustra dostarczane są z kompletem uchwytów do przymocowania do ścian i sufitów.

TopGroup (VIALUX) – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z materiału POLYMIR nietłukących!! 

Lustra od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.