Strona główna » Lustra drogowe » Lustra drogowe garażowe i parkingowe – Toplustra.pl

Lustra garażowe i parkingowe

Lustra garażowe i parkingowe lustra garażowe montuje się głównie przy wyjazdach z parkingu albo garażu. Wszystko po to, by zmniejszyć do minimum wszelkie zagrożenia, które wynikają z ograniczonej widoczności. Wówczas można zastosować lustro garażowe, które jest bardzo prostym, ekonomicznym oraz praktycznym rozwiązaniem. Ważne jest jednak, aby zastosować odpowiednią odległość pomiędzy kierowcą a lustrem. Powinna ona wynosić około 2 metry. Lustra do parkowania przydają się szczególnie wtedy, kiedy trzeba zaparkować samochód na dosyć ograniczonej powierzchni.

Lustra parkingowe przydają się także wtedy, kiedy widoczność nie jest zbyt dobra. Znacznie poprawiają komfort parkowania i zmniejszają jakiekolwiek ryzyko zderzenia się z innym pojazdem. Lustra na parkingi zyskują coraz większą popularność. Ich ruchome uchwyty pozwalają na postawienie luster pod dowolnym kątem. Wszystkie lustra otrzymuje się razem z kompletem uchwytów, które potrzebne są do tego by przymocować je do ścian oraz sufitów.

Lustra montowane przy wyjazdach z garażu czy parkingu zmniejszają zagrożenie wynikające z ograniczonej widoczności.

Lustra garażowe

proste i ekonomiczne rozwiązanie w przypadku, kiedy zastosowanie lustra drogowego jest niemożliwe. odległość między kierowcą a lustrem powinna wynosić ok. 2 m.

Lustra parkingowe

Lustra te ułatwiają parkowanie samochodów na ograniczonej powierzchni.

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra

Polymir gwarancja

Nr kat.

ok. 2Ø 300103 ESP

Dodatkowo:

Ruchomy uchwyt umożliwia stawienie lustra pod dowolnym kątem. Lustra dostarczane są z kompletem uchwytów do przymocowania do ścian i sufitów.

TopGroup (VIALUX) – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z materiału POLYMIR nietłukących!! 

Lustra od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Lustro garażowe to praktyczne, a jednocześnie bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdza się wszędzie tam, gdzie niewielkie odległości uniemożliwiają montaż pełnowymiarowych modeli drogowych. W naszej ofercie znajdą Państwo lustra mocowane do ścian oraz słupków.

Małe lustra parkingowe mimo niewielkich rozmiarów wyraźnie poprawiają widoczność, podnoszą bezpieczeństwo ruchu i ułatwiają wykonywanie manewrów podczas parkowania na ograniczonej przestrzeni. Lustra garażowe spełnią swoją funkcję przy wjazdach i wyjazdach z parkingu, w garażach podziemnych oraz przy wąskich uliczkach.

Jako wieloletni producent, dostarczamy Państwu lustra parkingowe nietłukące z trwałego, wysokogatunkowego materiału. Części optyczne wykonane z Polymiru gwarantują przejrzysty obraz, który nie ulega deformacjom nawet po długim czasie użytkowania. Z tego względu nasze lustra cieszą się rosnącą popularnością.

Każde lustro ułatwiające wyjazd lub wjazd z garażu z tej kategorii jest nietłukące, odporne na uderzenia oraz nieodkształcalne. Dzięki temu będzie Państwu służyło w niezmienionej formie przez wiele lat, dbając o komfort i bezpieczeństwo użytkowników ruchu na każdym parkingu.

Dostępne lustra garażowe z naszej oferty posiadają również specjalną powłokę, która chroni taflę zwierciadła przed promieniami UV. W efekcie lustro bez problemu można montować na zewnętrznych parkingach, w miejscach nieosłoniętych i narażonych na duże nasłonecznienie.

Oferujemy Państwu lustra garażowe, które można w bardzo łatwy i szybki sposób zamontować w wybranym miejscu – przy wjazdach, wyjazdach, w garażu, nad skrzyżowaniem alejek czy w okolicy miejsc parkingowych z małą przestrzenią do manewrów.

Każde lustro ułatwiające parkowanie sprzedajemy w zestawie z praktycznymi uchwytami przegubowymi. Dzięki temu można je przymocować do ściany, sufitu lub słupka. Uchwyty są regulowane i dają możliwość wygodnego dopasowania kąta nachylenia zwierciadła do warunków panujących na parkingu.

Przy instalacji lustra należy wziąć pod uwagę odległość dzielącą miejsce montażu od użytkowników ruchu. W przypadku lustra garażowego i parkingowego o średnicy 300 mm, które mamy w ofercie, odległość ta nie powinna być większa niż 2 metry. Tylko w ten sposób uda się zapewnić dobrą widoczność i wysoki komfort parkowania.

Zachęcamy Państwa do wyboru lustra garażowego, którego zadaniem jest zwiększenie komfortu poruszania się po parkingach oraz ułatwienie manewrów na ciasnych miejscach parkingowych. Dostępny model umożliwia obserwację pod kątem 90 stopni, dzięki czemu pozwala na kontrolę skrzyżowań, gdzie uczestnicy ruchu poruszają się z 2 kierunków.

Na każde
lustro parkingowe wykonane z materiału Polymir nakładamy 3-letnią gwarancję producenta. Zapewniamy tym samym, że nasze produkty są solidne, odporne na działanie czasu i gwarantujące stałą jakość obserwacji.