Strona główna » Lustra drogowe » Lustra drogowe parkingowe szerokokątne – Toplustra.pl

Lustra parkingowe szerokokątne

Lustra parkingowe szerokokątne to nowoczesne rozwiązanie. To specjalne lustra parkingowe, które mają podnosić bezpieczeństwo na parkingach oraz zwiększać komfort parkowania samochodu podczas ograniczonej widoczności albo małej powierzchni do zaparkowania pojazdu. Lustra sześciokątne to niezwykłe lustra na parkingach. Posiadają specjalne wymiary oraz duży stopień wypukłości. Pozwala to na kontrolę nawet ze sporej odległości. Pod tym względem lustra parkingowe zdecydowanie lepsze niż lustra garażowe. Lustro drogowe szerokokątne to doskonałe rozwiązanie przy wyjazdach z parkingów, a także przy bramach wyjazdowych itd.  

Szerokokątne lustra drogowe parkingowe

Dzięki specjalnym wymiarom oraz dużym stopniu wypukłości, lustra parkingowe umożliwiają kontrolę z większej odległości, w porównaniu z lustrami garażowymi. Idealne do zastosowania przy wyjazdach z parkingów, przy bramach wyjazdowych, itp.

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary
lustra

PAS gwarancjaNr kat.

ok. 4440 x 75 x 2205000
ok. 6600 x 100 x 3006000
ok. 8800 x 120 x 4008000

Lustra od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Lustra parkingowe szerokokątne zapewnią Państwu zwiększoną kontrolę sytuacji na parkingach piętrowych, w garażach podziemnych oraz na otwartych placach. Tego rodzaju lustro na parking sprawdzi się na skrzyżowaniach oraz przy wąskich drogach dojazdowych, a także przy bramach wjazdowych i wyjazdowych.

Lustro parkingowe to niepozorny model, który podnosi bezpieczeństwo i komfort parkowania. Wyraźnie poprawia widoczność, ułatwiając tym samym wykonywanie manewrów w ciasnych uliczkach i parkowanie samochodu na małej powierzchni.

Jako doświadczony producent, oddajemy do Państwa dyspozycji lustra parkingowe szerokokątne, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Lustro szeroki kąt widzenia powstało z nietłukącego materiału P.A.S. W efekcie nasze produkty są bezawaryjne i mogą Państwu służyć przez wiele lat.

W dostępnej ofercie znajdą Państwo lustra szerokokątne o bezawaryjnych częściach optycznych, które są odporne na uderzenia, odkształcenia, a przy tym na działanie szkodliwych promieni UV. Dzięki temu nasze lustra na parking mogą zapewnić Państwu przejrzysty obraz bez żadnych deformacji – i to przez długi czas.

Każde lustro parkingowe szerokokątne, wykonane z materiału P.A.S., charakteryzuje się także powłoką ochronną, która zabezpiecza taflę lustra przed zarysowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowa warstwa jest także antystatyczna, dzięki czemu nie przyciąga do powierzchni różnego rodzaju zanieczyszczeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo lustra parkingowe szerokokątne, które zostały opracowane w taki sposób, aby zapewniać uczestnikom ruchu drogowego doskonałą widoczność przy wjazdach i wyjazdach, a także przy skrzyżowaniach wąskich dróg na parkingach.

Każde
lustro na parking gwarantuje odpowiednią wypukłość zwierciadła. Eliminują tym samym martwe punkty i ułatwiają kontrolę skrzyżowania, na którym użytkownicy poruszają się z 3 różnych kierunków. Lustro 3 kierunkowe to proste i ekonomiczne rozwiązanie, które wyraźnie poprawia bezpieczeństwo na parkingu.

Lustra parkingowe 3 kierunkowe mają jeszcze jedną zaletę. Dzięki temu, że charakteryzują się dużą wypukłością, powiększają pole widzenia (umożliwiają obserwację pod kątem 180 stopni), nie zajmując tym samym miejsca przy wąskich wjazdach lub wyjazdach.

Oferujemy Państwu lustra 3 kierunkowe do własnoręcznego montażu. Do zestawu dołączamy uchwyty, które umożliwiają łatwe i szybkie mocowanie lustra do ściany lub słupka. Uchwyty zapewniają wygodną regulację, dzięki czemu można bez problemu dostosować ustawienie tafli zwierciadła do warunków panujących w wybranym miejscu.

Nietłukące lustra szeroki kąt widzenia wykonane z wysokiej jakości materiału P.A.S. są dostępne w trzech rozmiarach: 440 x 75 x 220, 600 x 100 x 300 oraz 800 x 120 x 400. Serdecznie zapraszamy Państwa do wybrania modelu lustra szerokokątnego, który najlepiej zadba o Państwa bezpieczeństwo na dowolnym parkingu.