Strona główna » Lustra drogowe » Lustra drogowe z biało-czerwoną cienką ramą

Lustra drogowe z cienką ramą

W związku z dużym zainteresowaniem na lustra drogowe, wprowadziliśmy do oferty lustra drogowe z ramą biało-czerwoną cienką, ich część optyczna jest dokładnie taka sama jak standardowych luster drogowych, różnią się jedynie kształtem ramy.

Lustra drogowe z ramą biało-czerwoną wizualnie zbliżone są do naszych luster wielofunkcyjnych.

Dane techniczne:

lustro drogowe z biało-czerwoną cienką ramą

  • wykonane są z lekkiego, nietłukącego, nieodkształcalnego tworzywa Polymir
  • odporne na uderzenia, na warunki atmosferyczne i na różnice temperatur
  • unikalna jakość części optycznej

Lustra zgodne są z Rozporządzaniem Ministra Infrastruktury, Dziennik Ustaw Nr 220, Pozycja 2181.

Lustro posiada 3-letnią gwarancję. Gwarancją objęte są część optyczna lustra oraz elementy mocujące; gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Czyszczenie

Czyszczenie lustra powinno odbywać się pod bieżącą zimną wodą. W żadnym wypadku nie należy szorować lustra.

Dostępne w ofercie lustra drogowe z cienką ramą:

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary
lustra (mm)

Polymir gwarancja

Nr kat.

ok. 9 – U-18b600 x 400RW524
ok. 11 – U-18aØ 600RW516
ok. 20 – U-18b800 x 600RW526
ok. 20 – U-18aØ 800RW518

Lustra drogowe TopGroup (VIALUX) – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z matieriału POLYMIR nietłukących!!

 

Lustra od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Lustra drogowe z cienką ramą w biało-czerwonym kolorze mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa kierowców pojazdów w miejscach o ograniczonej widoczności. Specjalny kształt ramy sprawia, że tafla zwierciadła jest zauważalna nawet z daleka i zapewnia stałą jakość obserwacji.

Nietłukące lustro z biało-czerwoną ramą świetnie sprawdza się nie tylko na skrzyżowaniach dróg publicznych. Spełnia swoją funkcję także m.in. na parkingach, przy wyjazdach z posesji, drogach wewnętrznych na terenach budowy oraz przy przystankach autobusowych.

Jako doświadczony producent, proponujemy Państwu nietłukące lustra z biało-czerwoną ramą. Na produkty nakładamy 3-letnią gwarancję, która obejmuje elementy mocujące oraz część optyczną. Tym samym zyskują Państwo pewność, że produkt będzie służył naprawdę długo.

W naszej ofercie znajdą Państwo lustra drogowe z cienką ramą, wytworzone z lekkiego, lecz solidnego tworzywa Polimyr. Zastosowanie materiału wysokiej jakości sprawia, że lustra są nietłukące i niezwykle odporne na odkształcenia czy uderzenia.

Dostępne lustra biało-czerwona rama wyróżniają się także wysoką wytrzymałością względem zmiennych warunków atmosferycznych i różnic temperatur. Dzięki temu produkty utrzymają niezmienioną formę bez względu na miejsce ekspozycji, nawet jeśli będą wystawione na intensywne promienie słoneczne, wiatr czy deszcz.

W naszej ofercie znajdą Państwo lustra drogowe z cienką ramą, które będą doskonale widoczne nawet z daleka i przy gorszej pogodzie. Produkty zostały wykończone biało-czerwoną ramą, wzbogaconą o ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. W efekcie konstrukcja lustra nie będzie pękać ani żółknąć.

Posiadamy dwa rodzaje
luster biało-czerwona rama – prostokątne oraz okrągłe. Oba modele pozwalają na większą kontrolę na skrzyżowaniach dróg. Specjalnie wypukłe zwierciadło gwarantuje 90-stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu ułatwia obserwację dwóch kierunków.

  • Lustro drogowe U-18A – model okrągły dostępny w dwóch rozmiarach (średnica 600 mm i 800 mm). Przy wyborze wielkości lustra warto wziąć pod uwagę jego umiejscowienie w terenie. Dla rozmiaru 600 mm maksymalna odległość między użytkownikiem a lustrem powinna wynosić 11 metrów, a przy lustrze 800 mm – 20 metrów.

  • Lustro drogowe U-18B – lustro prostokątne dostępne w dwóch wielkościach (600 x 400 mm oraz 800 x 600 mm). Rozmiar produktu warto dobrać do planowanego miejsca montażu. W przypadku lustra 600 x 400 mm max. odległość od użytkownika do lustra powinna wynosić 9 metrów, a w przypadku lustra 800 x 600 mm – 20 metrów.

Zarówno lustro drogowe U-18A, jak i wariant prostokątny (lustro drogowe U-18B) doskonale nadają się do samodzielnego montażu. Do każdego produktu dodajemy uchwyt, który pozwala zamontować lustro na ścianie lub do okrągłego i prostokątnego słupka. Uchwyty umożliwiają także dowolne dostosowanie ustawienia lustra do warunków w wybranym miejscu.