Strona główna » Lustra kontrolne » Lustra kontrolne basenowe – Toplustra.pl

Lustra basenowe

Firma TopGroup posiada w swojej ofercie lustra poprawiające bezpieczeństwo na basenach krytych i kąpieliskach otwartych.

Pozwalają nadzorować miejsca, które są słabo widoczne na terenie kąpielisk. Inwestycja w lustra do kontroli basenów zwiększy bezpieczeństwo, a zarazem poprawi wizerunek kąpieliska i komfort pracy pracowników basenu. Za rozsądną cenę mogą Państwo zakupić lustra na basen, które długo posłużą. Są tak skonstruowane, aby być odpornymi na chlor.

Dane techniczne: lustra basenowe

Zewnętrzne lustra basenowe

  • idealne do obserwacji osób kąpiących się
  • rama lustra odporna jest na złe warunki atmosferyczne
  • montaż: lustra dostarczane są z kompletem uchwytów pozwalających na przymocowanie do ścian oraz do słupów o średnicy od 34 do 90 mm; testy wykazały, że lustra wytrzymują siłę wiatru aż do 183 km/h

Wewnętrzne lustra basenowe, bez ramy

  • ten typ luster został specjalnie wyprodukowany bez ramy, aby idealnie harmonizować z otoczeniem
  • w zestawie komplet uchwytów do zamocowania do ścian i słupków

Wymiary dla: Lustra basenowe wewnętrzne i zewnętrzne

Maksymalna odległość między użytkownikiem a lustrem (m)Wymiary lustra (mm)PAS gwarancjaNr kat. zewnętrznePAS gwarancjaNr kat. wewnętrzne
ok. 251000 x 8009089210 PS

 

Lustra od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

 

Lustra basenowe- w trosce o bezpieczeństwo

W Toplustra stawiamy w głównej mierze na bezpieczeństwo, stąd też dostępne w naszej ofercie lustra basenowe, wykonane w taki sposób aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w miejscach z utrudnioną widocznością. W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie najwyższej jakości lustro, wykonane z odpornych, trwałych i bezpiecznych materiałów.


Dlaczego warto zainstalować lustro basenowe na terenie krytego basenu czy też otwartego kąpieliska?

Bezpieczeństwo na basenie, czy to zakrytym czy odkrytym jest niezwykle ważne. Z usług basenów korzystają nie tylko osoby potrafiące pływać , ale także rodziny z małymi dziećmi, czy osoby, które pływać nie potrafią. Zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na terenie kąpieliska to główne zadanie zarządcy, dlatego też wszystko to co je zwiększa i poprawia, jest fundamentalne. Takie zadanie spełniają również dostępne w Toplustra lustra basenowe.


Lustra basenowe zewnętrzne i wewnętrzne:

  • poprawiają bezpieczeństwo, zarówno zakrytych, jak i odkrytych kąpielisk

  • poprawiają komfort pracy pracowników basenu, przede wszystkim ratowników

  • wpływają na pozytywny wizerunek basenu czy kąpieliska zwiększając zaufanie wśród klientów basenu

  • wpisują się w elementy wystroju wnętrza kąpieliska

  • lustro basenowe zewnętrzne jest odporne na różne warunki atmosferyczne

Lustra basenowe sposób wykonania i montaż

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo funkcjonalne lustra basenowe, zarówno do montażu zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Nasze lustra zostały wykonane z wysokojakościowych komponentów, są odporne na różne warunki i ich zamianę, a także zarysowania i uszkodzenia, posiadają 5-letnią gwarancję. Sposób montażu jest prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. W zestawie wraz z lustrem basenowym znajdą Państwo komplet komponentów do montażu.

Najlepsza oferta od Toplustra- lustro basenowe

Kupując lustro basenowe w naszym sklepie zyskują Państwo gwarancję najlepszej jakości. Nasze produkty to lustra na długie lata dlatego też inwestycja jest długoterminowa. Ceny naszych luster basenowych są uzależnione od wielkości lustra, a także jego rodzaju (lustro basenowe zewnętrzne i wewnętrzne). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.