Strona główna » Lustra kontrolne » Lustra kontrolne sklepowe akrylowe – Toplustra.pl

Lustra sklepowe akrylowe

Nowość w ofercie TopLustra.pl – lustra sklepowe akrylowe z białą rama na giętkim uchwycie oraz lustra akrylowe z czarną rama na giętkim uchwycie. Lustra sklepowe akrylowe posiadają 3 letnia gwarancję. Odporne na uderzenia lustra antykradzieżowe do sklepu pomogą w obserwacji miejsc oddalonych od kasy.

Lustra sklepowe akrylowe z białą ramą i lustra sklepowe akrylowe z czarną ramą 

Dane techniczne: lustra antykradzieżowe

  • okrągłe lustro akrylowe do sklepu
  • lustro obserwacyjne do sklepu dostarczane jest z kompletem uchwytów oraz kołków do montażu
  • uchwyt przy lustrze sklepowym posiada ruchomy giętki wysięgnik, dzięki któremu można ustawić lustro pod dowolnym kątem
  • lustro sklepowe dostępne w 2 wariantach kolorystycznych ram: lustro sklepowe biała rama oraz lustro sklepowe czarna rama
  • antykradzieżowe lustro posiada 3 letnią gwarancję 

Wymiary dla: Lustra kontrolne sklepowe akrylowe

Średnica lustra (mm)Rama biała nr kat. Rama czarna nr kat. 
Ø 300103W103B
Ø 400104W104B
Ø 500105W105B
Ø 600106W106B
Ø 700107W107B
Ø 800108W108B
Ø 900109W109B
Wymiary lustra (mm)Nr kat.
400 x 600110A
600 x 800118A

TopGroup (VIALUX) – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z materiału POLYMIR nietłukących!!


Lustra kontrolne od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.W celu otrzymanie oferty i ustalenia cen zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Lustro sklepowe akrylowe i wszystko masz na oku

W ofercie Toplustra znajdą Państwo również lustra sklepowe akrylowe, które zwiększają bezpieczeństwo w sklepie i pozwalają na dodatkową skuteczną kontrolę antykradzieżową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co to jest lustro sklepowe akrylowe?

Zaczynając od początku warto zobrazować co to właściwie jest lustro akrylowe. Lustro akrylowe w tym lustro sklepowe akrylowe zostało zbudowane z płyty ekstrudowanej zwanej inaczej pleksi. Cechą charakterystyczną tego typu luster jest wysoka wytrzymałość na zarysowania, czy nawet pęknięcia. Tego typu lustra są także odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a także wysoką temperaturą. W naszym sklepie lustra akrylowe to między innymi lustra sklepowe akrylowe.

Dlaczego warto zainstalować lusterko w sklepie?

W sklepach często dochodzi do drobnych kradzieży, które stanowią duże straty. Oczywiście można zainwestować w profesjonalny monitoring, jednak jeśli jest to za duży wydatek, tańszą alternatywą, która pozytywnie wpłynie na kontrolę, będą właśnie lustra sklepowe akrylowe. Mogą one stanowić samodzielną ochronę, ale również wsparcie bardziej zaawansowanych systemów.

Montaż tego typu lustra jest maksymalnie prosty, niewymagający specjalistycznych uprawnień i umiejętności, co również generuje oszczędności. Sam produkt funkcjonalny i odporny dzięki czemu raz zamontowany posłuży przez wiele lat.

Lustra sklepowe akrylowe to zdecydowanie tania i skuteczna alternatywa dla bardziej zaawansowanych systemów kontroli w sklepach.

Jakie produkty Państwu oferujemy?

W ofercie sklepu Toplustra znajdą Państwo lustra sklepowe akrylowe, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości. Mają Państwo możliwość wyboru wielkości lustra, a także koloru ramy (czarna lub biała). Wszystko to sprawia, że dopasują Państwo lustro do konkretnego miejsca a także wyposażenia wnętrza sklepu.


Zapraszamy do nawiązania kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy w dopasowaniu najlepszej oferty.