lustro sklepowe kontrolne duże

 Lustra sklepowe duże

 

NIETŁUKĄCE

 Duże lustra sklepowe stworzone do zastosowania na dużych powierzchniach.

 

          Firma Top Group oferuje duże lustra sklepowe, które zaostrzą ochronę przeciwkradzieżową w sklepie. W ofercie znajdują się również lustra do monitoringu, które doskonale współgrają z systemem kamer. Lustra sklepowe przeciw kradzieży to rozwiązanie proste i ekonomiczne!

Lustra kontrolne zostały przystosowane do obserwacji dużych powierzchni sklepowych. Zapewniają dobrą widoczność nawet w dużych obiektach z dużej odległości. Obraz widziany przez osobę kontrolującą to nawet 30 metrów.

Obserwacja dzięki lustrom staje się skuteczna, a zarazem dyskretna.Duże lustra do obserwacji sklepu znalazły zastosowanie w pasażach, centrach handlowych w celu ochrony przeciwkradzieżowej.

Duże lustra kontrolne przeciw kradzieży w sklepach nie zostały zaopatrzone w ramy, tak aby dobrze harmonizowały się z otoczeniem powierzchni handlowej.

 Lustra kontrolne przystosowane są specjalnie do obserwacji dużych obiektów z dużej odległości: obraz widziany przez obserwatora jest idealny nawet z odległości 30 m.

Elementy mocujące przystosowane są do rozmiarów luster.

Wyprodukowane specjalnie bez ramy, lustra kontrolne doskonale harmonizują się z otoczeniem, pozwalając na dyskretna i skuteczna obserwacje.

 
 lustra sklepowe kontrolne producent
Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra kontrolne
 wymiary lustra sklepowego kontrolnego
Nr kat.
ok.15ø 800108
ok.20800x600
 118
 ok.25 ø 900 109
 ok.30 1000x800119

 lustro sklepowe cena

 

 

 


Lustra kontrolne dostarczane są z
kompletem uniwersalnych
uchwytów pozwalających na
precyzyjne przymocowanie do
ścian i słupów o średnicy         34-90 mm.

 VIALUX® – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z matieriału POLYMIR nietłukących!!

Lustra od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.