Strona główna » Lustra przemysłowe » Lusterka do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych

Lusterka do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych

Lusterka do wózków widłowych VUMAX 3 charakteryzują się przede wszystkim tym, że są nietłukące i odporne na wszelakie zarysowania. Odznaczają się także bardzo wysokiej jakości obrazem oraz uniwersalnym uchwytem. Lusterka przednie do wózka widłowego to lustro panoramiczne o kącie widzenia około 180 stopni. Właśnie to lustro do magazynów eliminuje tak zwane martwe punkty, które znajdują się z tyłu wózka i mogłyby być niebezpieczne. Lusterko to posiada także specjalną obwódkę, która jest lekko zaokrąglona. Dzięki temu głowa operatora (podczas wsiadania i wysiadania z kabiny) jest chroniona. Lusterka wsteczne do wózka widłowego są bardzo komfortowe. Nie wymagają specjalnego wysiłku, aby zobaczyć to, co dzieje się z tyłu za wózkiem. Operator, który w pełni wykorzystuje lusterka przednie i tylne może liczyć na wygodną, komfortową i przede wszystkim bardzo bezpieczną pracę.

 Lustro do wózka widłowego – lusterko VUMAX 3: nietłukące i odporne na zarysowania, wysokiej jakości obraz, nowoczesny design, uniwersalny uchwyt.

Uniwersalne lusterka do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych

lusterko Vumax3

Służy jako lusterko tylne i przednie do wózków widłowych, zapewnia unikalną widoczność. Lusterko Vumax3 posiada dyskretną czarną obudowę, można zastosować je do każdego rodzaju wózka widłowego dzięki uniwersalnym bezinwazyjnym uchwytom.

Lusterko Vumax3 zgodne z Dyrektywą europejską CE 98/37

Przednie lusterko:

Lustro panoramiczne, kąt widzenia ok. 180 stopni, umożliwia eliminację tzw. martwych punktów znajdujących się z tylu wózka. Lekko zaokrąglona obwódka lustra ochrania głowę operatora podczas wsiadania do kabiny i wysiadania (zgodnie z dyrektywą europejską CE 98/37).

Tylne lusterko:

Dzięki zastosowaniu lustra wystarczy niewielki ruch ciała i jedno spojrzenie i operator może zobaczyć, co się dzieje przed i za wózkiem.

Lusterko wsteczne do maszyn budowlanych z kabinami:

W naszej ofercie znajdą Państwo gamę lusterek wspomagających ruch maszyn budowlanych: dźwigów, walców, równiarek.

Lusterka wsteczne do dźwigów pozwalają na kontrolę 3 kierunków ruchu. Zostały wyposażone w uchwyty i śruby mocujące lusterko na przedniej szybie.

Wsteczne lusterko do maszyn budowlanych bezkabinowych:

Lusterka wsteczne pozwalają na kontrolę 3 kierunków ruchu. Zostały wyposażone w uchwyty i śruby mocujące przystosowane do większości maszyn, bez wiercenia.

Specjalne lusterko wsteczne do walców drogowych:

Lusterka wsteczne do walców budowlanych ułatwią kierowcom manewry na terenie robót, a także poza nimi. Lusterko zapewnia maxymalną widoczność przed kolami maszyn.
Technologia produkcji tych luster zapewnia odporność na szron.

Wymiary dla: Lusterka wsteczne do wózków widłowych

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm) PAS gwarancjaNr kat. Polymir gwarancjaNr kat.
ok. 1 225 x 40 x 120 Vumax 3
ok. 1 288 x 68 x 151 (lusterko przednie) Vumax 410
ok. 1 258 x 39 x 128 (lusterko tylne) Vumax M 41

Wymiary dla: Lusterka wsteczne do maszyn budowlanych

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm) PAS gwarancjaNr kat. Polymir gwarancjaNr kat.
ok. 1 288 x 53x 148 (maszyny z kabinami) Vumax 270
ok. 1 288 x 27 x 128 (maszyny bezkabinowe) Vumax M 27

Wymiary dla: Lusterka wsteczne do walców drogowych

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm) PAS gwarancjaNr kat.
ok. 4 440 x 75 x 220 Vumax 418


Lustra przemysłowe od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem. W celu otrzymanie oferty i ustalenia cen zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Lusterko do wózków widłowych- najlepsze rozwiązania na każdą kieszeń

Do obsługi wózków widłowych potrzebne są w Polsce konkretne uprawnienia, które możemy uzyskać poprzez ukończenie kursu. W dużych zakładach produkcyjnych, a także na halach magazynowych wózek widłowy jest koniecznością. W każdej firmie powinno się odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo, zwłaszcza kiedy do pracujących ludzi dołączają także pojazdy, jakimi są wózki widłowe. Zwiększyć komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo można montując lusterko panoramiczne, przeznaczone do wózków widłowych dostępne w naszej ofercie.

Lusterka panoramiczne, czyli jakie?

Lusterka panoramiczne, które znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie, znajdują zastosowanie do wózków widłowych i nie tylko. Zwiększą kąt widzenia, eliminując tym samym martwe pole, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo poruszania się, szczególnie jeśli na hali produkcyjnej, magazynowej, czy też w każdym miejscu, gdzie pracuje wózek widłowy, pracują jednocześnie ludzie. Lusterka panoramiczne, pozwalają na dokładną obserwację konkretnego obszaru. Lusterko wsteczne panoramiczne to najczęściej wybierana opcja do wózków widłowych.

Panoramiczne lusterko wsteczne- dlaczego warto?

Lusterka panoramiczne zwiększają kąt i pole widzenia, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wózkach widłowych i ciągnikach. Wszystko to ze względu i w trosce o zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się tego typu specyficznymi pojazdami. Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych kwestii, a wszystko to, co wpływa na jego zwiększenie, jest mile widziane. Bezpieczeństwo to jedno, a drugie to komfort i wygoda, jeśli możemy operować wózkiem widłowym komfortowo i bezpiecznie z pewnością wiele prac będzie można wykonać szybciej i efektywniej.

Czym charakteryzuje się lusterko do wózków widłowych?

Lusterko do wózków widłowych dostępne w ofercie naszego sklepu zostało wykonane z wysokojakościowych materiałów, całkowicie bezpiecznych, a także odpornych na warunki pracy, czy nawet warunki atmosferyczne, wszystko to sprawia, że produkt posłużyć może z powodzeniem przez długie lata, jednakowo spełniając swoją funkcję.

Panoramiczne lusterko wsteczne, które znajdą Państwo w naszym sklepie, zostało wykonane:

  • albo z dobrego jakościowo materiału P.A.S.

  • albo Polymiru, odpornego na pęknięcia

Wybór najodpowiedniejszego materiału należy do Państwa, oczywiście ze swojej strony proponujemy profesjonalne doradztwo i pomoc przy wyborze.


Lustra panoramiczne-tak niewiele a tak bezpiecznie

Lustra panoramiczne zwiększają bezpieczeństwo poruszania się specyficznych pojazdów, jak wózki widłowe. Przy czym tego typu produkt jest niewielkich rozmiarów (rozmiar do wyboru), jego montaż jest niezwykle prosty, a zwiększenie bezpieczeństwa bardzo znaczne.

Choć to stosunkowo niewielki i nieskomplikowany produkt, w dużej mierze wpływa na bezpieczeństwo oraz poczucie komfortu.

Sposób montażu wskazówki

Montaż luster panoramicznych, jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, należy jedynie stosować się do wytycznych co do odległości lusterka do wózków widłowych w stosunku do użytkownika, dzięki temu zapewnimy sobie największy i najlepszy kąt widzenia.

Dlaczego warto wybrać toplustra?

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, które bezpośrednio rzutuje na jakość naszych produktów. Lustra panoramiczne, choć są stosunkowo prostym i niewielkim produktem, również zostały wykonane z najwyższą starannością i jakością. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą innych naszych produktów z kategorii lustra.