Strona główna » Lustra przemysłowe » Lusterka do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych

Lusterka do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych

Lusterka do wózków widłowych VUMAX 3 charakteryzują się przede wszystkim tym, że są nietłukące i odporne na wszelakie zarysowania. Odznaczają się także bardzo wysokiej jakości obrazem oraz uniwersalnym uchwytem. Lusterka przednie do wózka widłowego to lustro panoramiczne o kącie widzenia około 180 stopni. Właśnie to lustro do magazynów eliminuje tak zwane martwe punkty, które znajdują się z tyłu wózka i mogłyby być niebezpieczne. Lusterko to posiada także specjalną obwódkę, która jest lekko zaokrąglona. Dzięki temu głowa operatora (podczas wsiadania i wysiadania z kabiny) jest chroniona. Lusterka wsteczne do wózka widłowego są bardzo komfortowe. Nie wymagają specjalnego wysiłku, aby zobaczyć to, co dzieje się z tyłu za wózkiem. Operator, który w pełni wykorzystuje lusterka przednie i tylne może liczyć na wygodną, komfortową i przede wszystkim bardzo bezpieczną pracę.

 Lustro do wózka widłowego – lusterko VUMAX 3: nietłukące i odporne na zarysowania, wysokiej jakości obraz, nowoczesny design, uniwersalny uchwyt.

Uniwersalne lusterka do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych

lusterko Vumax3

Służy jako lusterko tylne i przednie do wózków widłowych, zapewnia unikalną widoczność. Lusterko Vumax3 posiada dyskretną czarną obudowę, można zastosować je do każdego rodzaju wózka widłowego dzięki uniwersalnym bezinwazyjnym uchwytom.

Lusterko Vumax3 zgodne z Dyrektywą europejską CE 98/37

Przednie lusterko:

Lustro panoramiczne, kąt widzenia ok. 180 stopni, umożliwia eliminację tzw. martwych punktów znajdujących się z tylu wózka. Lekko zaokrąglona obwódka lustra ochrania głowę operatora podczas wsiadania do kabiny i wysiadania (zgodnie z dyrektywą europejską CE 98/37).

Tylne lusterko:

Dzięki zastosowaniu lustra wystarczy niewielki ruch ciała i jedno spojrzenie i operator może zobaczyć, co się dzieje przed i za wózkiem.

Lusterko wsteczne do maszyn budowlanych z kabinami:

W naszej ofercie znajdą Państwo gamę lusterek wspomagających ruch maszyn budowlanych: dźwigów, walców, równiarek.

Lusterka wsteczne do dźwigów pozwalają na kontrolę 3 kierunków ruchu. Zostały wyposażone w uchwyty i śruby mocujące lusterko na przedniej szybie.

Wsteczne lusterko do maszyn budowlanych bezkabinowych:

Lusterka wsteczne pozwalają na kontrolę 3 kierunków ruchu. Zostały wyposażone w uchwyty i śruby mocujące przystosowane do większości maszyn, bez wiercenia.

Specjalne lusterko wsteczne do walców drogowych:

Lusterka wsteczne do walców budowlanych ułatwią kierowcom manewry na terenie robót, a także poza nimi. Lusterko zapewnia maxymalną widoczność przed kolami maszyn.
Technologia produkcji tych luster zapewnia odporność na szron.

Wymiary dla: Lusterka wsteczne do wózków widłowych

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm) PAS gwarancjaNr kat. Polymir gwarancjaNr kat.
ok. 1 225 x 40 x 120 Vumax 3
ok. 1 288 x 68 x 151 (lusterko przednie) Vumax 410
ok. 1 258 x 39 x 128 (lusterko tylne) Vumax M 41

Wymiary dla: Lusterka wsteczne do maszyn budowlanych

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm) PAS gwarancjaNr kat. Polymir gwarancjaNr kat.
ok. 1 288 x 53x 148 (maszyny z kabinami) Vumax 270
ok. 1 288 x 27 x 128 (maszyny bezkabinowe) Vumax M 27

Wymiary dla: Lusterka wsteczne do walców drogowych

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm) PAS gwarancjaNr kat.
ok. 4 440 x 75 x 220 Vumax 418


Lustra przemysłowe od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem. W celu otrzymanie oferty i ustalenia cen zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.