Lustra na rampach magazynowych

Lustra na rampach magazynowych posiadają odpowiednie wymiary oraz stopień wypukłości, które zapobiegają negatywnym skutkom złych warunków pogodowych. Są zaprojektowane w taki sposób, że nie ulegają oszronieniu czy zaparowaniu. Tym samym kierowcy mogą bezpiecznie poruszać się na terenie obiektu. Lustra do ramp magazynowych zapewniają bardzo dobrą jakość obrazu, pomimo nawet dużej odległości obserwacji. Wsteczne lusterko pozwala dokładnie dojrzeć odległość ciężarówki od rampy. Tego typu lustra przemysłowe (część optyczna, rama oraz opakowanie) produkowane są z materiałów, które poddawane są recyklingowi.  

 

Wymiary luster, ich wypukłość i funkcja zapobiegająca oszronieniu i zaparowaniu
pozwalają kierowcom na bezpieczne i niezależne poruszanie się na terenie obiektu.

 

 

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)

Wymiary lustra
wymiary lustra na rampie
                             lustra na rampie producent
 
 ok. 25
 ø940 509-03

Dobra jakość obrazu pomimo dużej odległości obserwacji! Spoglądając we wsteczne lusterko, kierowca widzi, w którym momencie tył ciężarówki znajduje się w odpowiedniej odległości od rampy.

 


 

W celu ułatwienia załadunku towaru w godzinach rannych, lustro te posiada funkcje zapobiegająca oszronieniu i zaparowaniu (dzieki zastosowaniu folii grzewczej 220 V / 50 -100W). Zestaw nie zawiera bezpiecznika.

 

lustra na rampie cena lustro na rampie cennik

Lustra od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.