Strona główna » Lustra przemysłowe » Lustra przemysłowe półkuliste akrylowe 1/2, 1/4 i 1/8 kuli

Lustra przemysłowe akrylowe 1/2, 1/4 i 1/8 kuli

Lustra półkuliste do których zaliczamy: lustro 1/2 kuli, lustro 1/4 kuli oraz lustro 1/8 kuli służą do zapewnienia bezpieczeństwa na ciągach komunikacyjnych w halach produkcyjnych, zakładach produkcyjnych. Dodatkowo o lustra 1/2 kuli często stosowane w sklepach wspomagając ochronę antykradzieżową montowane do sufitu jako lustra antykradzieżowe zapewniają obserwację z 4 kierunków

Dane techniczne: lustro półkuliste akrylowe:

 • lustro 1/2 kuli, lustro 1/4 kuli oraz lustro 1/8 kuli służą do obserwacji ciągów komunikacyjnych przez operatorów wózków widłowych
 • lustro półkuliste wykonane z akrylu 
 • lustra półkuliste akrylowe są lustrami nietłukącymi ale mogą pęknąć ( nie tłuką się jak szkło)
 • nasze lustra  półkuliste akrylowe posiadają gwarancję 36 miesięcy
 • Lustra 1/2 kuli dostarczane z 4 łańcuszkami 1m każdy
 • możliwość dokupienia łańcuszka
 • lustra 1/4 kuli montowane na kołki do ściany ( kołki w zestawie)

Wymiary dla: Lustra półkuliste 1/2 kuli, 1/4 kuli i 1/8 kuli

Maksymalna odległość między użytkownikiem a lustrem (mm)Średnica lustra półkuliste (mm)kontrola 2 kierunkówNr kat. 1/8 kulikontrola 3 kierunkówNr kat. 1/4 kulikontrola 4 kierunkówNr kat. 1/2 kuli
ok. 46001060A
ok. 68001080A
ok. 910001095A
ok. 86001960A
ok. 108001980A
ok. 1310001995A
ok. 86003660A
ok. 108003680A
ok. 1310003690A

Zobacz również Lustra półkuliste 1/2 i 1/8 kuli z pleksiglasu

TopGroup producent wszelakiego rodzaju luster półkulistych. Zapoznaj się z nasza ofertą.

Lustro do magazynu ma za zadanie zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa pieszym oraz maszynom transportowym w halach magazynowych o różnej powierzchni. Lustro kula lub inaczej półkula pozwoli zoptymalizować proces przyjmowania dostaw i przechowywania towarów, gwarantując Państwu bardzo dobrą organizację pracy.

Jako doświadczony producent luster do magazynu, stawiamy na praktyczne i w pełni bezpieczne rozwiązania. Nasze lustra pozwalają na kontrolę nawet 3 lub 4 kierunków, co ułatwia obserwację różnych części magazynu.

Oddajemy do Państwa dyspozycji lustra do magazynu wykonane z akrylu, które gwarantują wyrazisty i precyzyjny obraz bez żadnych deformacji. Dzięki temu zyskują Państwo maksymalną kontrolę przestrzeni np. przy skrzyżowaniu alejek magazynowych oraz między regałami wysokiego składaowania.

Akrylowe lustro półkula lub kula dostępne w naszej ofercie świetnie sprawdza się do obserwacji ciągów komunikacyjnych przez operatorów wózków widłowych. Dzięki temu lustra mogą spełniać swoje funkcje nie tylko w magazynach, ale także w zakładach produkcyjnych czy w sklepach wielkopowierzchniowych.

Lustra do magazynu z akrylu wyróżniają się wysoką jakością materiału. Są to lustra odporne na niesprzyjające warunki (np. na wilgoć). Na każde lustro akrylowe udzielamy 36-miesięcznej gwarancji.

Lustro kula lub półkuliste mogą Państwo bez problemu samodzielnie zamontować w wybranym miejscu. Lustro magazynowe ½ kuli oferujemy w zestawie z czterema łańcuchami o długości 1m do zawieszenia na suficie lub lustro ¼ kuli z kompletem kołków do montażu na ścianie.

W dostępnej ofercie znajdą Państwo lustra magazynowe ½ kuli w poziomie oraz ½ i ¼ kuli do montażu w pionie. Wybierając odpowiedni model, zyskają Państwo możliwość obserwacji kilku kierunków zarówno z bliska, jak i z dystansu:

 • Lustro kontrola 3 kierunków – wyróżnia się specyficzną wypukłością, która gwarantuje kontrolę pod kątem 180 stopni. Tego rodzaju model powstał z myślą o montażu przy skrzyżowaniach, gdzie użytkownicy poruszają się z trzech różnych stron.

  Do obserwacji 3 kierunków bardzo dobrze sprawdza się lustro magazynowe ½ kuli podwieszone do sufitu oraz ¼ kuli, przytwierdzane bezpośrednio do ściany. Lustro półkula znacząco poprawia widoczność zarówno przy wąskich, jak i szerokich alejkach.


 • Lustro kontrola 4 kierunków – zapewnia taki rodzaj wypukłości, który umożliwia kontrolę przestrzeni pod kątem 360 stopni. Lustro półkula na łańcuchach montuje się najczęściej nad skrzyżowaniami czterech alejek. Dzięki temu użytkownicy poruszający się z różnych stron zyskują doskonałe pole obserwacji.

  Wyrazisty obraz 4 kierunków zagwarantują Państwu lustra magazynowe ½ kuli podwieszane pod sufitem. Dzięki wytrzymałym i solidnym częściom optycznym, lustra są odporne na działanie czasu.

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na lustro do magazynu z kontrolą 3 czy 4 kierunków, zyskają Państwo najwyższy poziom bezpieczeństwa i pełną kontrolę sytuacji w każdych warunkach.

Lustra półkuliste- popraw bezpieczeństwo na różnych przestrzeniach

Lustro półkoliste dostępne w naszym sklepie znajduje zastosowanie na wielu przestrzeniach, wszędzie tam, gdzie wymagane jest zwiększenie bezpieczeństwa i widoczności. Nasze produkty, w tym lustra półkoliste są wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu kupując u nas zyskują Państwo gwarancję długotrwałego, korzystania z naszych produktów przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Lustro półkoliste- dlaczego warto?

Zdarza się z pewnością także w hali magazynowej, sklepie, czy też zakładzie przemysłowym, a także w strefie załadunku, że widoczność w niektórych miejscach jest utrudniona, nie ulega wątpliwości, że wówczas należy szczególnie o nią zadbać, znacząco ją poprawiając. Lustra półkuliste to niezwykle prosty, tani, ale przede wszystkich skuteczny sposób na zwiększenie widoczności, a tym samym zmniejszenie ryzyka wypadku. Lustra półkoliste dzięki swojej formie zapewniają doskonałą widoczność, pozwalającą na kontrolę 4 kierunków. To niewielka inwestycja, która w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo osób przebywających i pracujących w newralgicznych miejscach.

Gdzie najczęściej montuje się tanie lustro półkoliste?

Lustro półkoliste ze względu na swoją budowę, pozwala na skuteczną kontrolę aż 4 kierunków, umiejscowienie tego typu lustra jest niezwykle ważne i powinno być dobrze przemyślane, aby lustro mogło spełnić najlepiej swoje zadanie. Najczęstszym miejscem montażu luster półkolistych są sufity, narożniki ścian, a także słupy. Tego typu produkty, nadają się do montażu w trudno dostępnych miejscach.

Wybierz najlepszą jakość luster półkolistych

Dostępne w naszym sklepie lustra półkuliste zostały wykonane z atestowanych materiałów, wysokogatunkowych i wysokojakościowych. Posiadają dużą odporność na panujące warunki, a także na wysoką temperaturę, dzięki czemu z powodzeniem zamontujemy je w miejscach, gdzie temperatura gwałtownie się zmienia, lub jest bardzo wysoka. Nasze lustra półkuliste spełniają wszelkie wymagania, co sprawa, że to produkty z których będziemy korzystać przez wiele lat, bez obaw o uszkodzenia i zniszczenia.


Ceny luster półkolistych są uzależnione od wielkości i rodzaju lustra, a także materiału wykonania. Jeśli mają Państwo pytania chętnie na nie odpowiemy, zapraszamy do kontaktu, w celu doboru najlepszej oferty.