Strona główna » Lustra przemysłowe » Lustra przemysłowe półkuliste do kontroli czterech kierunków – Toplustra.pl

Lustra przemysłowe półkuliste do kontroli 4 kierunków

Lustra magazynowe półkuliste mają szerokie zastosowanie. Lustra sferyczne sprawdzają się głównie na dużych powierzchniach handlowych oraz w magazynach. Lustra  półkuliste potocznie nazywane lustra 1/2 kuli pozwalają na bezkolizyjne poruszanie się maszyn czy wózków widłowych. W celu zamontowania lustra półkolistego używa się czterech łańcuszków o długości czterech metrów, które otrzymuje się oczywiście wraz z kompletem luster. Lustra przemysłowe i magazynowe półkuliste nadają się do zastosowania zarówno w pomieszczeniach publicznych, jak i prywatnych

 Lustra sferyczne – lustra półkuliste 1/2 kuli:

Zastosowanie tego typu luster ułatwia bezkolizyjne poruszanie się maszyn transportowych (wózków) w magazynach i na dużych powierzchniach handlowych.

Dodatkowo wprowadziliśmy jako pierwsi lustra półkuliste nietłukące, lustra półkoliste poliwęglanowe. 

Lustra półkuliste 1/2 kuli

Dostępne w dwóch wersjach :

  • część optyczna wykonana z PMMA (pleksiglas), gdzie jakość obrazu jest bez zarzutów, materiał wytrzymały lecz tłukący
  • część optyczna wykonana z poliwęglanu, który jest nietłukący
Dzięki zastosowaniu luster półkulistych możliwa jest kontrola 360 °
 

Dane techniczne: lustro 1/2 kuli nietłukące


– lustro poliwęglan nietłukące do zawieszenia na łańcuszkach do sufitu
w komplecie nasze lustra 1/2 kuli nietłukące posiadają 4 łańcuchy – długość 1 m każdy

– lustro półkuliste nietłukące posiada otwór do odpływu wody z tzw. sprinklerów czyli automatycznych systemów pożarowych, a także ułatwiają czyszczenie lustra strumieniem wody

Lustro 1/2 kuli poliwęglan dostępne jest w 3 rozmiarach:

  • Lustro 1/2 kuli NIETŁUKĄCE POLIWĘGLAN 660mm
  • Lustro 1/2 kuli NIETŁUKĄCE POLIWĘGLAN 800mm
  • Lustro 1/2 kuli NIETŁUKĄCE POLIWĘGLAN 1150mm
Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm)

PMMA gwarancjaNr kat.

Poliwęglan gwarancjaNr kat.

 ok. 8Ø 66036603660 PC
 ok. 10Ø 80036803680 PC
 ok. 15Ø 115036953695 PC

Lustra 1/2 kuli 360° – producent TopGroup

Producent luster TopGroup oferuje najwyższej jakości produkty z dwu- lub pięcioletnią gwarancją. Nasze lustra kontrolują 4 kierunki i mają średnice Ø 660mm, 800 mm, 1150mm.

Prosimy o kontakt z naszym konsultantem w celach ustalenia zakresu oferty i indywidualnej ceny.

Lustra 1/2 kuli 360° – opinie naszych klientów

 „Zdecydowaliśmy się na zakup luster firmy TopGroup po zapoznaniu się z ofertą kilku producentów. Wybraliśmy najlepszą ofertę cenowo i jakościowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy”

Jan, Warszawa

 „Zakupione lustra spełniają nasze wymagania techniczne i jakościowe. Dziękujemy za szybką realizację zlecenia”

Paweł, Wrocław

Lustra półkuliste nietłukące ułatwiają kontrolę ruchu pieszych, maszyn transportowych i wózków widłowych na dużych powierzchniach przemysłowych oraz w halach magazynowych.

Jako doświadczony producent luster półkulistych dostarczamy produkty o nieskazitelnej jakości obrazu, stworzone z wytrzymałych materiałów. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i maksymalną kontrolę sytuacji.

Proponujemy Państwu lustra półkuliste nietłukące, które wyposażyliśmy w bezawaryjne i solidne części optyczne. Dzięki temu lustra na magazyn lub do zastosowania w innych pomieszczeniach publicznych i prywatnych są odporne na działanie czasu, gwarantując stałą jakość obserwacji.

Każde lustro półkuliste nietłukące dostarczamy w komplecie z praktycznymi uchwytami. Dzięki temu mogą Państwo samodzielnie przymocować produkt w wybranym miejscu. Do zamontowania lustra na magazyn w poziomie służą cztery łańcuchy, które wystarczy przytwierdzić do sufitu. Jeśli sufit jest wysoki należy dokupić łańcuszek z metra aby podwiesić lustro.

Jako producent luster półkulistych nietłukących stawiamy na praktyczność i trwałość proponowanych rozwiązań. Każde lustro półkula wyróżnia się wypukłością, którą dopasowujemy do liczby kontrolowanych kierunków. Oferujemy lustra półkuliste sufitowe są stworzone do obserwacji czterech różnych stron i idealnie nadają się do zawieszenia nad skrzyżowaniami.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że lustra półkuliste nietłukące powinny realizować swoje zadania w zróżnicowanych warunkach. Z tego względu przygotowaliśmy modele o różnych rozmiarach, które bez problemu dopasują Państwo do wybranego środowiska. Oferujemy m.in.:

  • Lustro ½ kuli 600mm, które doskonale sprawdzi się w magazynach lub wydzielonych częściach hal o mniejszym metrażu. Lustro z poliwęglanu o tej średnicy zapewnia kąt obserwacji 360°. Maksymalna odległość między uczestnikami ruchu a lustrem została określona na 8 metrów.

  • Lustro ½ kuli 800mm to model o nieco większej średnicy, który świetnie spisuje się w pomieszczeniach wymagających poszerzenia pola widzenia. Ten rodzaj lustra półkulistego gwarantuje kontrolę czterech kierunków w halach i magazynach. Maksymalna odległość między tym lustrem a użytkownikami nie powinna przekraczać 10 metrów.

  • Lustro ½ kuli 1000mm a nawet lustro ½ kuli 1140mm – 1150mm to największe z półkul z naszej oferty pozwalające na obserwację z maksymalnie 15metrów.

Każde lustro półkuliste nietłukące z poliwęglanu jest nie tylko odporne na zarysowania i uderzenia, ale także odpowiednio zabezpieczone przed ryzykiem korozji czy pęcznienia materiału.

Wysokiej jakości lustra wykonane z poliwęglanu, to lustra półkuliste nietłukące. Zostały wyposażone w niewielki otwór, który umożliwia swobodny odpływ wód pochodzących z tzw. sprinklerów, czyli z automatycznych systemów gaśniczych. Dzięki temu lustra na magazyn mogą być stosowane w różnych warunkach i sprawdzają się nawet w sytuacjach kryzysowych.

Każde lustro ½ kuli 600mm oraz 800mm dzięki wyciętemu otworowi zapewnia również łatwość czyszczenia i pielęgnacji tafli lustra. Bez problemu można oczyścić lustro z użyciem strumienia wody, nie martwiąc się o uszkodzenie materiału czy zaburzenie jakości obrazu.

Lustra sferyczne do magazynów i nie tylko

Lustra półkuliste znajdują zastosowanie nie tylko na drogach, gdzie widoczność jest ograniczona, ale również w magazynach i dużych powierzchniach handlowych. W naszym profesjonalnym sklepie znajdą Państwo także tego typu rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w Waszych firmach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co to jest lustro sferyczne?

Lustra sferyczne to pojęcie, z którym większość z nas spotyka się przy lusterkach samochodowych. Lustra sferyczne są najczęściej montowanym typem luster w samochodach, są one wykonane w taki sposób, aby znacznie zwiększyć pole widzenia. Znajdują zastosowanie nie tylko w autach, ale również na parkingach jako lustra drogowe, w magazynach, czy nawet sklepach. Jedynym mankamentem tego typu luster jest nieco zakłamana odległość oraz martwe pole w przypadku montażu w autach. Dostępne w naszym sklepie sferyczne lustra półkoliste doskonale sprawdzą się na drogach, w sklepach, czy powierzchniach magazynowych.

Lustra sferyczne magazynowe oraz lustra sferyczne drogowe jak wybrać najlepsze?

W pierwszej kolejności należy określić jakiego rodzaju lustra sferycznego potrzebujemy, lustra półkoliste nadają się zarówno na drogę, jak i do przestrzeni magazynowej, czy sklepowej. Montuje się je w granicach parkingów, czy też przy strefach załadunkowych, w szczególności w miejscach, gdzie zwiększą one widoczność i tym samym pozytywnie wpłyną na bezpieczeństwo.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu lustra sferycznego do powierzchni magazynowych?

Lustra półkuliste, które zamierzamy zamontować w przestrzeni magazynowej, czy hali przemysłowej powinny być odpowiednio dopasowane pod względem wielkości, w naszym sklepie dostępne są różne wielkości luster sferycznych półkolistych, dzięki temu z łatwością dopasują Państwo odpowiednią wielkość. Do magazynu najlepiej wybierać takie lustra, które zostały wykonane z trwałego materiału, odpornego na zarysowania, stłuczenie, czy wysokie temperatury, jak te wykonane z poliwęglanu. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie wykonane z PMMA, tego typu materiał zapewnia bardzo dobre pole widzenia i jakość obrazu, natomiast jest to materiał, który nie jest odporny na stłuczenia.

W zależności od potrzeb, oczekiwań i funduszy mogą Państwo dostosować naszą ofertę idealnie pod siebie.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży luster półkolistych, drogowych, a także do magazynów czy hal przemysłowych. W każdy z naszych produktów wkładamy 100% zaangażowania, starając się stworzyć produkt bezpieczny i funkcjonalny, z którego nasi klienci będą zadowoleni. Lustra sferyczne magazynowe i lustra sferyczne drogowe zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów, w zależności od materiału są także odporne na temperaturę, warunki atmosferyczne, czy stłuczenia.

Ceny luster półkolistych uzależnione są od wielkości, czy materiału wykonania produktów, w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.