Strona główna » Lustra przemysłowe » Lustra przemysłowe odporne na wysoką temperaturę

Lustra przemysłowe odporne na wysoką temperaturę

Lustra przemysłowe odporne na temperaturę stworzone przede wszystkim do zastosowania w szczególnych warunkach. Nasze lustra są przeznaczone dla zakładów przemysłowych i fabryk, gdzie w procesach produkcyjnych używa się wysokich oraz bardzo wysokich temperatur (odlewnie, piece szybowe itp.), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa

Dane techniczne: lustro przemysłowe odporne na wysoką temperaturę:

 

Lustro przemysłowe odporne na temperaturę w całości wykonane zostało ze stali nierdzewnej, nie posiada ani ramy, ani zbędnych łączeń dzięki czemu: 

  • możliwe jest czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia elementów lustra, gwarantując pełne bezpieczeństwo panujące w zakładach przemysłu spożywczego, eliminując zagrożenie niekontrolowanego zanieczyszczenia
  • skutecznie likwiduje wszelkie niebezpieczeństwo zniszczenia lustra z powodu wysokich temperatur bądź ewentualnych odłamków żaru

 Lustro przemysłowe i jego tylna część połączone są za pomocą śrub wykonanych ze stali nierdzewnej, które ułatwiają demontaż lustra w celu wyczyszczenia elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo specjalne otwory znajdujące się w dolnej partii pleców lustra zapobiegają gromadzeniu się wody po czyszczeniu.

Lustra z uchwytami ze stali ocynowanej ogniowo:

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm)

stal nierdzewna 2 lataNr kat.

 ok. 9600 x 450814
 ok. 11Ø 600816
 ok. 20800 x 600828

Lustra z uchwytami ze stali nierdzewnej:

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm)

stal nierdzewna 2 lataNr kat.

 ok. 9600 x 450815
 ok. 11Ø 600817
 ok. 20800 x 600829

UWAGA:

  1. Lustra Vialux dostarczane są z kompletem uchwytów uniwersalnych do zamontowania na ścianie lub stalowym słupie o średnicy od 60 do 90 mm. Uchwyty są wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo.
  2. Uchwyty są wykonane z żywicy syntetycznej a ich zaokrąglona forma dostosowana jest do kształtu słupa. Montaż przy pomocy metalowej opaski zaciskowej.

W celu otrzymanie oferty i ustalenia cen zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Lustra przemysłowe od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Lustra odporne na wysoką temperaturę- sprawdź najlepszą ofertę


Lustra odporne na wysoką temperaturę w naszej ofercie toplustra, znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wysoka temperatura może szkodliwie oddziaływać na tego typu urządzenia. Dzięki wysoce jakościowym materiałom otrzymujemy gwarancję i długą żywotność lustra. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Gdzie można zamontować lustra odporne na wysoką temperaturę?

Specyfika luster, jakimi są dostępne w ofercie sklepu lustra odporne na temperaturę, pozwala umieścić tego typu narzędzie wszędzie tam, gdzie będzie narażone na występowanie bardzo dużych, wysokich temperatur. Takie lustra doskonale sprawdzą się we wszelkich halach produkcyjnych, czy magazynach. Nasze lustra spełniają wszelkie, nawet bardzo zaostrzone normy bezpieczeństwa.


Co jeszcze charakteryzuje lustra odporne na wysoką temperaturę?

Tego typu produkt jest z pewnością produktem specyficznym, choć z pozoru bardzo prostym, o jego wyjątkowości stanowi fakt, wykonania z wysoce jakościowego materiał, jak sama nazwa wskazuje odpornego na temperaturę. Jednak to jeszcze nie wszystko lustra odporne na wysoką temperaturę, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są wyprofilowane w taki sposób, aby posiadały bardzo szeroki kąt widzenia, wpływając tym samym na zwiększenie bezpieczeństwa. Nasz produkt jest także niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć lustro, aby było przejrzyste i maksymalnie czyste.


Dużą zaletą lustra odpornego na wysoką temperaturę jest także prosty montaż niewymagający specjalistycznych umiejętności, z powodzeniem zamontują Państwo nasz produkt samodzielnie.

Dlaczego warto wybrać ofertę toplustra?

Toparchitektura, to producent, posiadający wieloletnie doświadczenie nie tylko w lustrach przemysłowych, ale także lustrach parkingowych, czy do garażu, specjalizujemy się również w architekturze miejskiej. W swoje produkty wkładamy wiele pracy i zaangażowania, dzięki czemu otrzymują Państwo wysokojakościowe urządzenia. Nawet z pozoru tak proste w konstrukcji lustra odporne na wysoką temperaturę, są tworzone z zaangażowaniem, wszystko to w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi produktami z kategorii lustra.