lustro odporne na temperaturę

LUSTRA PRZEMYSŁOWE ODPORNE NA WYSOKĄTEMPERATURĘ

 

Warunki pracy w niektórych zakładach przemysłowych wymagają luster o szczególnej odporności (wysokie temperatury, przestrzeganie norm HACCP). Lustro wielofunkcyjne Vialux to najlepsze rozwiązanie !!

 

Lustra przemysłowe odporne na temperaturę stworzone przede wszystkim do zastosowania w szczególnych warunkach. Nasze lustra są przeznaczone dla zakładów przemysłowych i fabryk, gdzie w procesach produkcyjnych używa się wysokich oraz bardzo wysokich temperatur (odlewnie, piece szybowe itp.), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa. Lustro przemysłowe odporne na temperaturę w całości wykonane zostało ze stali nierdzewnej, nie posiada ani ramy, ani zbędnych łączeń dzięki czemu: 

  • możliwe jest czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia elementów lustra, gwarantując pełne bezpieczeństwo panujące w zakładach przemysłu spożywczego, eliminując zagrożenie niekontrolowanego zanieczyszczenia
  • skutecznie likwiduje wszelkie niebezpieczeństwo zniszczenia lustra z powodu wysokich temperatur bądź ewentualnych odłamków żaru.
 lustro płaskie odporne na temperaturę producent
lustro odporne na temperaturę cena

 Lustro przemysłowe i jego tylna część połączone są za pomocą śrub wykonanych e stali nierdzewnej, które ułatwiają demontaż lustra w celu wyczyszczenia elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo specjalne otwory znajdujące się w dolnej partii pleców lustra zapobiegają gromadzeniu się wody po czyszczeniu.
 
lustra odporne na wysoką temperaturę cennik
 

Charakterystyka luster

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary
lustra

           2 lata GWARANCJI


                       Nr kat.

 ok. 9 600x450814 (1)
ok. 11  ø 600 816 (1)
ok. 20 800x600828 (1)
 ok. 9 600x450815 (2)
ok.11ø 600 817 (2)
ok.20800x600 829 (2)

 

UWAGA:

  1. Lustra Vialux dostarczane są z kompletem uchwytów uniwersalnych do zamontowania na ścianie lub stalowym słupie o średnicy od 60 do 90 mm. Uchwyty są wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo.
  2. Uchwyty są wykonane z żywicy syntetycznej a ich zaokrąglona forma dostosowana jest do kształtu słupa. Montaż przy pomocy metalowej opaski zaciskowej.

Lustra od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.