Lustra drogowe, lustro drogowe producent, cena, cennik | Top Lustra

lustro drogowe stalowe producentLustra drogowe

 

NOWOŚĆ: Lustra drogowe stalowe - lustra nietłukące

Lustra drogowe ze stali nierdzewnej produkowane w zaawansowanym technologicznie procesie produkcyjnym, są bardzo odporne nie tylko na warunki atmosferyczne: mróz, para wodna, słońce, wiatr, ale i uderzenia. Lustra ze stali - nietłukące!

Lustro drogowe wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wypukłe lustra do kontroli 2 kierunków szybko zastępują przeszłościowe lustra tłukące wykonane z nieaktualnych materiałów, a do tego nie wymagają regularnej konserwacji i częstej wymiany. W związku z tym, zapewnia naszym Klientom ciągłość pracy i długoterminowe oszczędności.

Lustra drogowe wypukłe to innowacyjny produkt dla bezpieczeństwa i ochrony; zaprojektowane i opracowane tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki bez utraty właściwości wizualnych. Lustra ze stali nierdzewnej zapewniają doskonałą widoczność.

Lustro drogowe fi 600 mm można łatwo zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz w miejscu o ograniczonej widoczności. Przeznaczone w szczególności do miejsc narażonych na ryzyko przypadkowego zderzenia, takich jak: skrzyżowania dróg, parkingi podziemne centrów handlowych oraz  budynków mieszkalnych, ciągi komunikacyjne wózków widłowych w fabrykach, tereny przemysłowe. Ponadto stosowane  w obszarach szczególnie  narażonych na uszkodzenia. Lustra stalowe odporne są na akty wandalizmu i agresywne warunki chemiczne panujące w zakładach produkcyjnych.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (Dz. U. nr 220, poz. 2181 z dnia 23 grudnia 2003 r.) nasze lustra drogowe posiadają białą ramę z czerwonymi elementami odblaskowymi.

 

Lustra drogowe stalowe wykorzystywane są w :

 

  • zakładach produkcyjnych
  • skrzyżowaniach dróg
  • skrzyżowaniach ciągów komunikacyjnych - lustra do kontroli 2 kierunków
  • lotniskach
  • fabrykach
  • parkingach
  • więzieniach
  • jednostkach wojskowych
  • terenach narażonych na silne warunki atmosferyczne
lustro drogowe stalowe cena
Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary
lustra
Wymiary
ramy


Nr kat.
ok. 10 - okrągłe
ø 600ø 790846 ST

lustro stalowe cennik

Stal AISI 304 - (American Iron and Steel Institute) z której wykonane są nasze lustra

Typ 304 jest stalą austenityczną, o niskiej zawartości węgla 18-8 chromowo-niklową. Jest odporna na korozję i ma dobrą spawalność. Typ 304 jest najszerzej stosowaną stalą nierdzewną. Stosowana jest także w przemyśle chemicznym, papierniczym, przetwórstwie żywności oraz m.in. w aparaturze medycznej, w wymiennikach ciepła, itp.Stosowane w urządzeniach przemysłu spożywczego i chemicznego oraz na części wymagające głębokiego tłoczenia, odporne na korozję w środowisku atmosferycznym, wody naturalnej, roztworów alkalicznych, niektórych kwasów organicznych i nieorganicznych. Stosowany, gdy nie ma dużego zagrożenia ze strony działania kwasów.

Typ 201 jest stalą austenityczną chromowo-niklowo-manganową, o doskonałej rozciągliwości. Jest bardzo odporna na utlenianie i na wiele umiarkowanych czynników korozyjnych. Typu 201 używa się tam gdzie wymagana jest największa wytrzymałość. Z tego materiału wykonane są najbardziej popularne taśmy BAND-IT. 

Lustra drogowe od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

W celu otrzymanie oferty i ustalenia cen zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Lustra drogowe - opinie naszych klientów

"Skorzystaliśmy z oferty TopGroup i kupiliśmy od firmy nowoczesne lustra do kontroli dróg. Oferta okazała się lepsza od konkurencji a produkt spełnia swoje wymagania. Ceny lepsze niż u konkurencji. Polecamy"

Jan, Katowice

"Lustra firmy TopGrop spełniają nasze wymagania techniczne. Firma poszła nam na rękę w kwestiach cen za co jesteśmy wdzięczni. Polecamy z czystym sumieniem"

Adrian, Kraków

"Polecamy usługi firmy TopGroup. Zakupione drogowe lustro świetnie komponuje się i spełnia swoje wymagania."

Bartosz, Chełm

"Ze swojej strony możemy polecić produkty od producenta TopGroup. Zakupione lustra są takie jak chcieliśmy. Cennik lepszy niż w innych firmach. Polecamy"

Paweł, Rumia