lustro podświetlane producent Lustra wielofunkcyjne ::

lustra wielofunkcyjne podświetlane 

  NOWOŚĆ®

Firma Top Group posiada w swojej ofercie lustra wielofunkcyjne podświetlane przeznaczone do użytku wewnętrznego. Stanowią doskonałe rozwiązanie w miejscach zacienionych, gdzie widoczność jest ograniczona tj. parkingi, hale przemysłowe, magazyny itp. Lustra te doskonale wzmacniają czujność kierowcy, zapalając się automatycznie dzięki detektorowi ruchu. Lustro wielofunkcyjne podświetlane posiada czujnik, dostarczany z 5 metrowym przewodem, umożliwiającym zainstalowanie lustra parkingowego w odległości 5 m, zanim kierowca zbliży się do niebezpiecznego skrzyżowania.

 

Zbliżający się pojazd automatycznie uruchamia oświetlenie LED wokół lustra wielofunkcyjnego dzięki zastosowanym czujnikom ruchu. System zwiększa czujność kierowców oraz zachęca do posługiwania się lustrem w celach bezpieczeństwa.

 

 

lustro podświetlane cena

 

lustra podświetlane cennik

 

lustro podświetlane

 

Lustro wielofunkcyjne podświetlane - zastosowanie:

 

  • parkingi
  • hale przemysłowe
  • magazyny
Lustro wielofunkcyjne podświetlane z czerwoną ramą dostarczane jest z kompletem uniwersalnych uchwytów pozwalających na dokładne przymocowanie do ściany lub słupa. Umożliwiają precyzyjne ustawienie lustra.
Czujnik ruchu do lustra

 

 

 Maksymalna odległość
między użytkownikiem
 a lustrem (m)
Wymiary lustra
wymiary lustra
 ok.9600x400524 LED

 VIALUX® – to jedyny w Polsce producent luster bezpieczeństwa: luster drogowych, luster sklepowych, luster półkulistych wykonanych z matieriału POLYMIR nietłukących!!

Lustra od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.