Strona główna » Lustra wielofunkcyjne » Lustra wielofunkcyjne stalowe, opcjonalnie odporne na szron i parę

Lustra wielofunkcyjne stalowe, opcjonalnie odporne na szron i parę

Nowość w ofercie TopGroup – lustra stalowe z czarną uszczelką. Nasze lustra wielofunkcyjne stalowe występują w 2 wersjach: podstawowej oraz z dodatkową funkcja lustra stalowe odporne na szron i parę. Lustra ze stali nierdzewnej są dostarczane wraz z uchwytami wykonanymi ze stali ocynkowanej ogniowo umożliwiającymi montaż do ściany na okrągłych słupach (Ø 76 do 90 mm) i słupach prostokątnych (60 x 80 mm albo 80 x 80 mm). Nasze uchwyty uniwersalne są na lustra stalowe dostarczane są w komplecie z lustrem, dzięki nim można precyzyjnie regulować ustawienia na lustra stalowe.

Uwaga: nasze lustra ze stali nierdzewnej muszą być zamontowane wyłącznie na stalowych słupach.

Cennik na lustra ze stali nierdzewnej dostępny u naszego Konsultanta. Zapewniamy obsługę dostarczenie lustra ze stali nierdzewnej w w całej Polsce. Nasze lustra stalowe posiadają 10 letnią gwarancję a lustra stalowe odporne na szron i parę 6 letnią gwarancje i nie potrzebują żadnej instalacji elektrycznej! Lustra wielofunkcyjne stalowe są odpowiednikiem produktu lustra drogowe ze stalowe, które znajdziecie Państwo TUTAJ.

Producent luster ze stali – kontakt tel. 77 546 21 08

Dane techniczne : Lustra wielofunkcyjne ze stali nierdzewnej

  •  część optyczna jest wykonana ze stali nierdzewnej, nietłukąca i odporna na promieniowanie UV
  • gwarancja dużej żywotności i znakomitej jakości obrazu
  • wersja odporna na szron i parę posiada specjalny system, który jest skuteczny do temperatury -20°C; zgromadzone w ciągu dnia ciepło nie dopuszcza do osadzenia się szronu na powierzchni lustra
  • wypukłość lustra umożliwia kontrolę skrzyżowania z dwóch różnych kierunków
  • lustro wyposażone jest w czarną uszczelkę odporną na warunki atmosferyczne
  • w zestawie uchwyt ze stali ocynkowanej ogniowo, możliwość montażu do ściany, okrągłych słupków Ø 76-90 mm i słupków prostokątnych 60 x 80 mm albo 80 x 80 mm

Wymiary dla: Lustra wielofunkcyjne stalowe

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra (mm)stal nierdzewna gwarancjaNr kat.stal nierdzewna gwarancjasystem odporny na szron i parę gwarancjaNr kat.
ok. 8600 x 400834834 AB
ok. 10Ø 600836836 AB
ok. 15800 x 600838838 AB

 


Lustra wielofunkcyjne od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.W celu otrzymanie oferty i ustalenia cen zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.