lusterko do wózka widłowego

 Lusterka do wózków widłowych

Lusterka do wózków widłowych VUMAX 3 charakteryzują się przede wszystkim tym, że są nietłukące i odporne na wszelakie zarysowania. Odznaczają się także bardzo wysokiej jakości obrazem oraz uniwersalnym uchwytem. Lusterka przednie do wózka widłowego to lustro panoramiczne o kącie widzenia około 180 stopni. Właśnie to lustro do magazynów eliminuje tak zwane martwe punkty, które znajdują się z tyłu wózka i mogłyby być niebezpieczne. Lusterko to posiada także specjalną obwódkę, która jest lekko zaokrąglona. Dzięki temu głowa operatora (podczas wsiadania i wysiadania z kabiny) jest chroniona. Lusterka wsteczne do wózka widłowego są bardzo komfortowe. Nie wymagają specjalnego wysiłku, aby zobaczyć to, co dzieje się z tyłu za wózkiem. Operator, który w pełni wykorzystuje lusterka przednie i tylne może liczyć na wygodną, komfortową i przede wszystkim bardzo bezpieczną pracę.

 

 

Lustro do wózka widłowego - lusterko VUMAX 3: nietłukące i odporne na zarysowania, wysokiej jakości obraz, nowoczesny design, uniwersalny uchwyt.

 

 

Lusterko uniwersalne do wózków widłowych

 

lusterko Vumax3

służy jako lusterko tylne i przednie do wózków widłowych

zapewnia unikalną widoczność. Lusterko Vumax3 posiada dyskretną czarną obudowę, można zastosować je do każdego rodzaju wózka widłowego dzięki uniwersalnym bezinwazyjnym uchwytom 

Lusterko Vumax3 zgodne z Dyrektywą europejską CE 98/37

 lusterko do wózka widłowego producent

 

Lusterko przednie:

Lustro panoramiczne, kąt widzenia ok. 180 stopni umożliwia eliminację tzw. martwych punktów znajdujących się z tylu wózka. Lekko zaokrąglona obwódka lustra ochrania głowę operatora podczas wsiadania do kabiny i wysiadania (zgodnie z dyrektywą europejską CE 98/37)

lusterko do wózka cena

 

lusterko do wózka widłowego cennik

Lusterko tylne:

Dzięki zastosowaniu lustra wystarczy niewielki ruch ciała i jedno spojrzenie i operator może zobaczyć, co się dzieje przed i za wózkiem.

 lusterko do wózka

 


Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wymiary lustra
wymiary lusterka
Nr kat.
 lusterko
ok.1225x40x120

uniwersalne lusterko do wózków widłowych

Vumax 3

 
 ok. 1
 288x68x151

 

 lusterko przednie do wózka widłowego

 

 

Vumax 410 (niebieska ramka)

Vumax 410 N (czarna ramka)

 
  ok. 1
  288x68x151 

 lusterko tylne do wózków widłowych

Vumax M41

 

Lusterka od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.