Strona główna » Lustra przemysłowe » Lustra półkuliste do kontroli 3 kierunków, 1/4 kuli i 1/2 kuli w pionie – Toplustra.pl

Lustra przemysłowe półkuliste do kontroli 3 kierunków

Lustra półkuliste do których zaliczamy: lustro 1/2 kuli i lustro 1/4 kuli, służą do zapewnienia bezpieczeństwa na ciągach komunikacyjnych w halach produkcyjnych, zakładach produkcyjnych.

Dane techniczne: lustro przemysłowe półkuliste 1/4 kuli i 1/2 kuli w pionie:

 

  • dzięki wypukłości możliwa jest kontrola 180°, która pozwala na obserwację skrzyżowania z 3 różnych kierunków
  • do wyboru część optyczna wykonana z materiału Polymir, który charakteryzuje się przejrzystym obrazem, brakiem odkształceń, odpornością na uderzenia i promieniowanie UV a co najważniejsze – lustra te są nietłukące
  • drugą opcją jest część optyczna wykonana z pleksiglasu (PMMA), która charakteryzuje się również dużą wytrzymałością materiału, jednak jest tłukący
  • w zestawie znajdują się kołki i śruby umożliwiające montaż lustra na ścianie

Lustra 1/2 kuli w pionie:

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Średnica lustra (mm)

Polymir gwarancjaNr kat.

 ok. 8Ø 57056-57
 ok. 10Ø 80056-80
 ok. 12Ø 114056-114

Lustra 1/4 kuli:

Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wycinek lustra o średnicy (mm)

Polymir gwarancjaNr kat.

 ok. 8Ø 57051-57
 ok. 10Ø 80051-80
 ok. 13Ø 114051-114
Maksymalna odległość
między użytkownikiem
a lustrem (m)
Wycinek lustra o średnicy (mm)

PMMA gwarancjaNr kat.

 ok. 8Ø 6601960
 ok. 10Ø 8001980
 ok. 15Ø 11501995

Lustra przemysłowe od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

W celu otrzymanie oferty i ustalenia cen zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Lustro przemysłowe sferyczne do kontroli 3 kierunków wyróżnia się specyficzną wypukłością, która zapewni Państwu widoczność pod kątem 180°. Dzięki temu zyskają Państwo możliwość dokładnej obserwacji skrzyżowań szerokich i wąskich alejek w lewo i w prawo.

Każde lustro wypukłe w naszej ofercie ułatwia poruszanie się pieszym, wózkom widłowym oraz maszynom transportowym. Z tego względu każdy model (np. lustro sferyczne ⅛ kuli) spisze się w większych i mniejszych halach magazynowych, w zakładach produkcyjnych, a także na terenie sklepów wielkopowierzchniowych.

Jako doświadczony producent luster Topgroup, oferujemy Państwu lustra sferyczne, które zapewniają najwyższą jakość obserwacji, a co za tym idzie – bezpieczeństwo i maksymalną kontrolę. Każde lustro panoramiczne zawiera solidne części optyczne, gwarantujące obraz bez żadnych deformacji.

Wybierając nasze lustro sferyczne magazynowe, otrzymają Państwo pełnowartościowy produkt z gwarancją na część optyczną oraz elementy montażowe. Wszystkie lustra panoramiczne są odporne na działanie czasu i spełniają normy określone w przepisach.

Wszystkie dostępne modele – czy to lustro sferyczne 800mm, czy lustro półkuliste 600mm – nadają się do samodzielnego montażu w pionie. W każdym zestawie znajdą Państwo praktyczne łańcuszki do sufitu, oraz kołki do luster ¼ kuli ułatwiające mocowanie do ściany.

Dużym zainteresowaniem klientów z branży przemysłowej cieszy się lustro sferyczne Producent powinien więc z pełną dbałością podchodzić do oferowanych rozwiązań. Ponieważ działamy w tej branży od wielu lat, dostarczamy lustra wypukłe, które sprawdzają się w różnych warunkach.

Oferujemy m.in. lustro wycinek ½ kuli wykonane z materiału Polymir, do zastosowań jak lustro ¼ kuli, który jest nietłukący, wyjątkowo odporny na uderzenia oraz promieniowanie UV. Dzięki temu lustra sferyczne zapewniają przejrzysty obraz bez odkształceń i wad.

W dostępnej ofercie posiadamy także lustra z pleksiglasu (PMMA) oraz akrylu. Modele wykonane z tego rodzaju tworzyw również są solidne i wytrzymałe, ale tłukące. Tego typu produkty (np. półkula, lustro ¼ kuli akryl montowane przy ścianie) najlepiej sprawdzają się więc we wnętrzach budynków, w których nie będą narażone na uszkodzenia mechaniczne.

Bez względu na to, czy wybiorą Państwo lustro sferyczne ½ kuli czy lustro 1/8 kuli, warto

z wyprzedzeniem pomyśleć o dostosowaniu rozmiaru lustra do odległości dzielącej je od użytkownika. W ten sposób uda się zapewnić pieszym i maszynom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W ofercie TopGroup znajdą Państwo lustra sferyczne o kilku wielkościach:

  • Lustro sferyczne 600 mm to model, który niezależnie od materiału wykonania, spełnia swoją funkcję w maksymalnej odległości ok. 8 metrów od użytkownika.

  • Lustro półkuliste 800 mm również jest dostępne w opcji nietłukącej i nieodkształcalnej. Ten rodzaj lustra należy zawiesić w odległości ok. 10 metrów od pieszych i maszyn.

  • Lustro sferyczne 1000 mm, 1150mm to wariant o największej średnicy. Zapewnia obserwację nawet najbardziej oddalonych punktów w przestrzeni. Ten model należy zamontować w maksymalnej odległości ok. 13 – 15 metrów od użytkownika, w zależności od materiału wykonania lustra.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty luster przemysłowych sferycznych, które zapewnią Państwu najwyższy komfort obserwacji 2, 3 lub 4 kierunków.